Facebook Google+ Twitter

Wspaniały powrót Braehmera! TKO w 4. rundzie [Wideo]

Po 21-miesięcznej przerwie Jurgen Braehmer wrócił na ring w pięknym stylu. Potrzebował niespełna czterech rund, by zmusić Hiszpana Jose Marię Guerrero do kapitulacji.

Wszyscy, którzy twierdzili, że Juergen Braehmer (37-2, 30 KO) nie pojawi się już między ringowymi linami - muszą wycofać swe słowa. Na wczorajszej gali w Hamburgu, utalentowany Niemiec nie dał bowiem szans Hiszpanowi Jose Marii Guerrero (29-3-1, 11 KO), wykluczając go przez TKO już w czwartej rundzie.

Już po kilku pierwszych akcjach zarysowała się wyraźna dominacja boksera spod niemieckiej bandery. Hiszpan - mimo najróżniejszych prób - nie był w stanie znaleźć sposobu na walczącego z odwrotnej pozycji Braehmera. Guerrero znalazł się na deskach już w drugiej rundzie, zdołał jednak wówczas dotrwać do gongu ratującego go przed nokautem. Na 33 sekundy przed końcem czwartej odsłony pojedynku - na skutek pogłębiającego się rozcięcia na twarzy Hiszpana - sędzia ringowy zmuszony został przerwać pojedynek.

Była to pierwsza walka Juergena Braehmera od 24 kwietnia 2010 roku. W pojedynku zakontraktowanym na 12 rund szybko rozprawił się z Mariano Nicolasem Plotinskym (TKO w 5 rundzie) zdobywając mistrzowski pas WBO.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.