Facebook Google+ Twitter

Wspieranie innych

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-05-04 17:08

Uczniowie Gimnazjum nr 3 w Kwidzynie podczas działań Aktywisty znaleźli problem dotyczący wspierania innych. To bardzo ważny problem, który zapewne został już bardzo mocno ukazany.

Uczniowie Gimnazjum nr 3 w Kwidzynie podczas działań Aktywisty znaleźli problem dotyczący wspierania innych. To bardzo ważny problem, który zapewne został już bardzo mocno ukazany. Nasz wybrany problem bezpośrednio nie wiąże się z Parlamentem Europejskim, ale zapewne jest bardzo mocno z nim związany. Zdajemy sobie sprawę jak wielki wpływ na polepszenie sytuacji niepełnosprawnych i chorych ma Unia Europejska. To dzięki wstąpieniu do UE, wielu ludzi pozyskało fundusze na przebudowę i dostosowanie warunków codziennego życia.

W związku z tym, że wybraliśmy taki temat szerzyliśmy wiedzę na temat "W jaki sposób można starać się i zabiegać o wsparcie finansowe na dotacje, które dotyczą m.in. osób niepełnosprawnych".

Wierzymy, że taka bezpośrednia informacja powoduje, że wielu ludzi dowiaduje się o korzyściach Parlamentu Europejskiego. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo często ludzie chorzy i niepełnosprawni byli samotni. Dziś dzięki propagowaniu wiedzy, mają możliwość być razem z nami.

www.edutuba.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.