Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22464 miejsce

Wspinaczka skałkowa. Pokonać własne słabości

Wspinaczka skałkowa, to specyficzna forma aktywności. W ostatnich latach coraz bardziej popularna i coraz więcej ludzi „szlifuje siebie o kamień”. Wspinaczka dla nich, to nie tylko pasja, to sposób na życie. To miłość.

1 z 19 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Mobilizacja fizyczna i psychiczna. A po chwili - w górę! Im wyżej, im bardziej stromo - tym lepiej, tym „wznioślej”. Pod każdym względem.  Fot. Halina Krüsch Czopowik
Mobilizacja fizyczna i psychiczna. A po chwili - w górę! Im wyżej, im bardziej stromo - tym lepiej, tym „wznioślej”. Pod każdym względem. Fot. Halina Krüsch Czopowik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Bardzo trafnie Pan zauważył, Panie Andrzeju. Ktoś musiał fotografować. Ale autorka zdjęć przyznaje bez bicia, że, aby na ścianie "nie wisieć i nie krzyczeć", jak we wspomnianym poniżej dowcipie, zbytnio się już na skałki nie pcha. (śmiech). Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wbrew pozorom, wspinaczką skałkową "trudzą się" nie tylko młodzi. U nas na skałkach wisi (i nie krzyczy - jak w dowcipie) wiele osób w całkiem dojrzałym już wieku. Wspinaczka, to wielka pasja. Jak ktoś się zaczął wspinać w młodym wieku, to i w starszym przestać nie może.
Panie Sławku, za to sztucznych ścianek do wspinaczki w Warszawie na zabój. Można spróbować, czy da się radę. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Tylko dla orłów" ? Podziwiam odwagę i kondycję :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla młodych super sport. Pozdrawiam !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyjemnie popatrzeć, jak młodzi się wspinają na skalną ścianę, sprawdzając swoje umiejętności...Kiedyś mówili o nich, "że drapią się tam, gdzie ich nie swędzi"...(śmiech). Ja jeszcze nie próbowałem, ponieważ w okolicy nie mam pięknych skalnych ścian i chyba sam nie wiem, czy dałbym radę?...:) Serdecznie pozdrawiam 5*.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.