Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8172 miejsce

"Współczesna Polska Erotyka" w Warszawie [zdjęcia]

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2011-07-22 17:27

Wystawa "Współczesna Polska Erotyka", będąca przeglądem erotycznych dzieł polskich twórców, prezentowana jest w Muzeum Erotyki w Warszawie. Są tam obrazy, rzeźby i grafiki współcześnie tworzących artystów o znacznym dorobku artystycznym, jak również obecnych absolwentów Akademii Sztuk Pięknych.

1 z 17 Następne zdjęcie
Zdjęcie: "Krótkie opowiadanie o samotności" - Aleksander Korman (plakat)
"Krótkie opowiadanie o samotności" - Aleksander Korman (plakat)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (26):

Sortuj komentarze:

Kazimierz Kociebiuk
  • Kazimierz Kociebiuk
  • 25.07.2011 20:39

Wpis Arciszewskiego z dnia 21.07.2011 18:02 -

<< Co na to PiS ? Czy nie za bardzo pachnie to "zgniłym Zachodem" i dekadencją ? ! >>

-Świadczy , że facet ma manię prześladowczą i powinien zgłosić się na obserwację psychiatryczną.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ze względu na duże zainteresowanie wystawa "Współczesna Polska Erotyka"
została przedłużona do 15 sierpnia 2011 roku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oto artyści, którzy zaprezentowali swoje prace na w/w wystawie : Augustyniak Aneta, Belcarski Łukasz, Dulko Remigiusz, Dumicz Anna, Gros Zygfryd, Jankowski Krzysztof, Karim Timur, Kopacewicz Serwata Małorzata,
Korenkiewicz Małgorzta, Korman Aleksander, Król Henryk, Kujawa Jakub,
Kozłowska Marta, Malinowski Jacek, Michalczyk Agnieszka, Osiak Wojtek,
Rogaliński Tomasz, Salata Piotr, Seński Krzysztof, Switko Artem, Szymborska Anna Helena, Tomak Robert, Turowska Marta, Strzępek-Tyhi Tadeusz, Wasilewski Faust, Wiśniewski Konrad, Wochniak Artur i Yelpatov Igor.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Andrzej Szelbracikowski
Na wystawie "Wspołczesna Polska Erotyka" zostało zaprezentowanych ponad 100 prac ponad 20 artystów. Trudno wszystko pokazać w jednej galerii. Nie sprawdzałałam ile z tych prac jest wykonane rękoma mężczyzn, a ile rękoma / umysłem kobiet.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ rozmazany

Nie martwię się brakiem czytelników, bo jezeli mnie jeden przeczyta ( np. " rozmazany"), to będę zadowolona.

Pozdrawiam gorąco w ten pochmurny dzień i zapraszam do pozostałych galerii i artykułów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wybaczam "białogłowie";))) W "katolickim kraju" jak czytam, takie bezeceństwa są na miarę srebra, ponieważ uświadamiają i podwyższają jakość i wartości dotąd opluwane!
Prosiłem o podawanie imień i nazwisk autorów / autorek dzieł - ponieważ czytam właśnie książkę "Durch die Blume" Judy Chicago i w związku z tym interesuje mnie ile z tych prac jest wykonane rękoma mężczyzn, a ile rękoma & umysłem kobiet - artystek??? Pozdrawiam z Hamburga

Komentarz został ukrytyrozwiń
rozmazany
  • rozmazany
  • 22.07.2011 13:55

Zaciekawił mnie tytuł, ale jakość już mnie przeraziła, postanowiłem wyrazić swoje zdanie. Nie, myślę, że się nie znamy osobiście, też sobie nie przypominam. Jednak ja znam Ciebie jesteś autorem serwisu w24, podjęłaś się takiej roli może warto robić to bardziej starannie. Nie sztuką wszystkim mówić to sobie zmień serwis, bo niedługo nikt nie będzie Was czytał, oprócz samych autorów. Nie jest to tylko serwis informacyjny społecznościowy, więc nie muszę ujawniać swoich danych jako czytelnik tego serwisu. O prasie też ludzie wyrażają opinie pisząc np. listy do redakcji. Nie rozumiem dlaczego ludzie zamiast budować lepsze jutro nie przyjmują słów krytyki. Nie wiem czy zauważyłaś Pani Ewo ale liczba odsłon, więc również czytelników na łeb na szyje spada więc może warto pomyśleć nad jakością, rzetelnością, nad tym żeby materiały i problemy były bardziej autorskie a nie przepisywane z innych serwisów. Może to tylko sprzyjać rozwojowi serwisu, który coraz więcej wciska reklam, a który i Pani i Ja polubiliśmy chociaż z dwóch różnych stron. Może ktoś kto ma ponad 700 tekstów i 200 galerii powinien dawać przykład osobom zaczynającym przygodę z dziennikarstwem obywatelski. Mogę się również mylić, może jakość nie ma znaczenia... ale czy Pani czytając prasę lub internet lubi czytać słabe materiały i oglądać słabe zdjęcia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ rozmazany

A czy my się znamy? Nie przypominam sobie. Jakbyś tak swoje zdjęcie wrzucił i podał prawdziwe dane osobowe...
"ale chciałbym czytać i oglądać dobre materiały" - to powiedz co Cię tak do mnie przyciąga? :) Może warto przerzucić się na innych autorów? Jest tu ich wielu. Albo serwis zmienić, skoro ten nie pasuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
rozmazany
  • rozmazany
  • 22.07.2011 11:13

JA nie podejmuje się publikacji, ale chciałbym czytać i oglądać dobre materiały. Myślę, że jakby w autorach było więcej samokrytycyzmu to serwis W24 dużo by zyskał. Nie rozumiem dlaczego Ewo nie przyjmujesz konstruktywnej krytyki, ewentualnie obracasz ją w żart. Zdjęcia są nie ostre i wątpię żeby był to celowy zabieg artystyczny. Zakup statywu, albo ewentualnie szukanie jakiegoś oparcia przy robieniu zdjęć, lub lampa błyskowa tylko by pomogły i podniosły jakośc publikowanych przez Ciebie materiałów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Patryk Vega
  • Patryk Vega
  • 22.07.2011 08:28

Ho, ho, ho, ho... ależ to zabrzmiało! Równie prowokacyjne, jak te rozmazane zarzuty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.