Facebook Google+ Twitter

Współczesne pole bitwy

Sejm to pole bitwy gdzie najważniejszą bronią są słowa. Tak nam mówi demokracja, która odbywa się według określonych reguł.

 / Fot. W24Bitwy mogą wchodzić w skład wojny która nazywa się wojną o Polskę. Ważną bitwą poprzedniej kadencji była bitwa pod Smoleńskiem gdzie generał Tusk odniósł zwycięstwo ale dzięki swej przebiegłości. Przygotowania do bitwy trwały długo i brało w niej udział wiele sił.

W sądzie wygrywa nie ten kto ma rację ale ten kto zna lepiej prawo i kto potrafi je wykorzystać. Polski sąd oparty jest na demokracji prawa, również Sejm. Jednak nic nie ma za darmo i każde zwycięstwo kosztuje.

W zwycięskim obozie nastąpił rozłam i pojawił się kapral Palikot. Wszedł odważnie w nowej kadencji na pole bitwy słownej czyli do Sejmu RP. W przeciwieństwie do Napoleona Kaczyńskiego, który przegrał z generałem Tuskiem zna go dużo lepiej albo jest inteligentniejszy.

Kapral Plikot widząc, że nie ma szans w Sejmie z generałem Tuskiem tym bardziej, że generał starym zwyczajem połączył swe siły z pułkownikiem Pawlakiem wyprowadził swe wojska poza Sejm na ulice.

Generał Tusk zaczął przegrywać w bitwach. To pod ACTA złożył swój podpis a potem zaczął go wycofywać. W ustawie refundacyjnej groził lekarzom a o emeryturach już nie wspomnę.

Przegrał parę bitew i zaczął przepraszać. Stanął do demokratycznej równej walki i przegrał. Powinien odejść został pokonany.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Taj Jacenty, twój komentarz jest najwyższego lotu. Tylko, że jak taki prezent sprawi, to po kilku latach będzie służącym u Palikota. No, ale na swoje wyjdą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Masz rację Piotr, namierzenie przeciwnika się jeszcze nie skończyło ale pewne podpowiedzi ( teraz to takie modne ) może generałowi się przydadzą. W czasie bitwy pod Grunwaldem (jak mnie uczyli w szkole ) mistrz niemieckich Krzyżaków przesłał dwa nagie miecze. Generał Tusk myślał, że jak prześle nagie emerytury bez zabezpieczeń to wystarczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj Jacenty, przecież generał Tusk wypuścił co dopiero harcowników?! W czasie Ii Wojny Światowej dawało się kompanię doborową na patrol, specjalnie żeby przeciwnik namierzył. A to pozwalało namierzyć stanowiska ogniowe przeciwnika. A namierzanie jeszcze się nie skończyło, więc wszystko dopiero przed nami!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.