Facebook Google+ Twitter

Wspólna mapa tras rowerowych czterech mazurskich powiatów

Wspólna mapa tras rowerowych czterech powiatów może być bardzo skutecznym narzędziem promocji Mazur - uważają przedstawiciele Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemia Mrągowska.

Wspólna mapa tras rowerowych czterech powiatów może być bardzo skutecznym narzędziem promocji Mazur - uważają przedstawiciele Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemia Mrągowska. Chcą znakować nowe szlaki turystyczne i sfinansować to z unijnych funduszy.

W skutecznym promowaniu szlaków turystycznych mogą pomóc gminy powiatu kętrzyńskiego, giżyckiego, piskiego i mrągowskiego oraz wszystkie nadleśnictwa z tych terenów. Brak wspólnych tras, przewodników i folderów wprowadza w błąd turystów, bo czasem te same trasy mają inne nazwy w różnych wydawnictwach. Połączenie sił może okazać się korzystne dla promocji, tym bardziej, że jest szansa dofinansowania jej z unijnych funduszy. Mrągowska organizacja przejmie na siebie obowiązki koordynatora, opracuje mapę i oznakuje trasy. Liczy jednak na współpracę samorządów i nadleśnictw.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Endrju
  • Endrju
  • 26.07.2011 09:12

Bardzo dobry pomysł, osobiście znudziła mi się jazda tam i z powrotem, po ścieżce rowerowej wzdłuż Czosu, bardzo chętnie zjechałbym okolicę wzdłuż i w szerz, i to najlepiej laskami, polnymi drogami, ale zdobyć dobrą mapę z takimi trasami, to graniczy z cudem....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Map nigdy za wiele ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.