Facebook Google+ Twitter

Wspólne dzieło Apparatu i Soap&Skin. Posłuchaj utworu "Goodbye"

Światło dzienne ujrzał teledysk i utwór ''Goodbye'', który promuje płytę artysty kryjącego się pod pseudonimem Apparat. Niemiecki muzyk do pracy nad utworem zaprosił niezwykle ciekawą artystkę - Anje Plaschg (Soap&Skin).

"The Devil's Walk" to czwarty studyjny album berlińskiego artysty, nad którym Apparat pracował ponad 2 lata. Ten już dobrze przyjęty przez krytyków krążek, to mocno elektroniczne brzmienie, jakim Apparat charakteryzuje się od lat. Przez wszystkie lata jego działalności na scenie, muzyka berlińczyka przechodziła liczne metamorfozy, by z tanecznych hitów dojść wreszcie do mrocznego ambientu.

Do pracy nad melancholijnym ''Goodbye'' Niemiec zaprosił Austriaczkę - Anje Plaschg. Ta 21-letnia wokalistka dwa lata temu zadebiutowała na scenie albumem "Lovetune for Vacuum", który zachwycił krytyków na całym świecie. Oryginalne brzmienie, klimatyczne kompozycje i charakterystyczny głos Anji szybko porwały publiczność lubującą się w bardziej wyrafinowanych dźwiękach.

Piosenka ''Goodbye'' jest swoistym połączeniem stylu niemieckiego mistrza elektronicznych dźwięków, jak i niepowtarzalnego klimatu Soap&Skin.

Posłuchaj utworu poniżej:

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.