Facebook Google+ Twitter

Wspólne grillowanie na Chełmie

Zbierz drużynę, zabierz rodzinę oraz znajomych i weź udział w masie atrakcji, które czekają na górze Chełm 30 sierpnia w niedzielę już od godz. 14:00.

 / Fot. K.PacekCoś ciekawego znajdą dla siebie kulinarni mistrzowie, poszukiwacze nagród, amatorzy fotografii oraz wielbiciele zmagań sportowych. W kulinarne szranki staną zarówno amatorzy jak i myśleniccy gastronomowie. Przygotowane potrawy oceni publiczność, przyznając zwycięzcy wśród restauratorów miano "Najsmaczniejszego miejsca w mieście" . Na tych, którzy wolą zmagania ruchowe czeka chełmski czwórbój. Uczestnicy wykażą się celnością na polu paintballowym, sprawnością w jeździe na gokartach, a następnie po przedostaniu się kolejką na górę - szybkością, której będzie wymagał sprint na wieżę widokową.

Każdy, kto zabierze ze sobą aparat, będzie mógł wziąć udział w warsztatach fotograficznych i nauczyć się robić zdjęcia od krajobrazów rozpościerających się z góry Chełm, po fotografie najmniejszych żyjątek i elementów przyrody jak biedronki czy źdźbła trawy. Ci którzy czują rytm - wezmą udział w warsztatach na bongosach - każdy będzie mógł spróbować swoich sił na kubańskich bębenkach. Poszukiwacze nagród będą mogli wykazać się zmysłem szpiegowskim i odnaleźć rozrzucone po lesie fanty. Ponadto na górze czeka wiele konkursów oraz zabaw dla dzieci i całych rodzin. Nie zabraknie także stałych atrakcji czyli dmuchanego placu zabaw i malowania buziek.
Po wysiłkach i zmaganiach - na dole w empiro o godz. 20:00 będzie można zobaczyć filmy: "Chłopaki nie płaczą" oraz "Poranek kojota".

Wstęp na wszystkie atrakcje - wolny. Zjazd i wjazd kolejką w dwie strony - tylko 10 zł
W razie deszczu impreza zostanie przeniesiona na 30 sierpnia tj. sobotę.

Dołącz do wydarzenia "Grillowanie na Chełmie" na Facebooku na profilu Miasta i Gminy Myślenice.
Szczegóły na www.myslenice.pl

Zgłoszenie drużyny do grillowania
Zgłoszenie należy przesłać na adres promocja@myslenice.pl. W temacie proszę wpisać "Grillowanie na Chełmie - zgłoszenie". Mail powinien zawierając imiona i nazwiska, wiek członków oraz nr kontaktowy. Osoby niepełnoletnie będą potrzebować pisemną zgodę rodzica lub opiekuna. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wybranych sześć drużyn, które wezmą udział w konkursie. Produkty oraz sprzęt do grillowania drużyny otrzymują od organizatora. W każdej drużynie mogą być maksymalnie trzy osoby. Jury wyłonione z publiczności oceni smak potraw, sposób podania oraz ogólny wizerunek drużyny (mile widziane przebrania). Przyznane i nagrodzone zostaną pierwsze drugie i trzecie miejsca, pozostałe drużyny otrzymają nagrody pocieszenia.

Udział w czwórboju
Zgłoszenie do udziału w czwórboju trzyosobowych drużyn należy przesłać na adres promocja@myslenice.pl. W temacie proszę wpisać "Czwórbój - zgłoszenie". E-mail powinien zawierać imiona i nazwiska, wiek uczestników oraz nr telefonu. Spośród zgłoszeń wylosowane zostaną cztery drużyny, które wezmą udział w zawodach. Osoby niepełnoletnie będą potrzebowały pisemnej zgody rodzica lub opiekuna. Na miejscu każdy uczestnik podpisze stosowne oświadczenie. Zadaniem drużyn będzie jak najszybsze przebrnięcie przez elementy czwórboju do którego zalicza się strzelanie do celu (paintball) - udział bierze trzech uczestników z drużyny, następnie przejazd dwóch okrążeń po torze gokartowym - jeden uczestnik, wjazd kolejką na górę Chełm i tam bieg do wieży widokowej - jednego uczestnika - zerwanie flagi i dostarczenie jej na metę. Drużyny startują w odstępach czasowych. Warunkiem ukończenia czwórboju jest zaliczenie wszystkich konkurencji w jak najszybszym czasie. Dla uczestników czwórboju przejazd kolejką w ramach konkurencji jest bezpłatny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.