Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

37911 miejsce

Współpraca OKIP z Polish Wood Cluster

Ponad 60 firm, uczelni i jednostek badawczo-rozwojowych zgromadzonych wokół Polish Wood Cluster na mocy porozumienia zawartego we wrześniu 2013 roku będzie miało możliwość współpracy z Ogólnopolskim Klastrem Innowacyjnych Przedsiębiorstw.

OKIP w Żorach / Fot. Menu GroupPodpisanie porozumienia o nawiązaniu współpracy Polish Wood Cluster z Ogólnopolskim Klastrem Innowacyjnych Przedsiębiorstw niewątpliwie przyczyni się do wzrostu wydajności i przedsiębiorczości w sektorze drzewnym i energetycznym.

Współpraca z fachowcami w tak ważnej dziedzinie z pewnością pomnoży rozwój innowacyjnych rozwiązań, technologicznych ulepszeń oraz wzmocni naszą pozycję na rynkach międzynarodowych.

Nawiązanie współpracy OKIP z członkami Polish Wood Cluster / Fot. Menu GroupW czasie spotkania partnerzy omówili szczegóły wspólnych działań, które polegać będą głównie na wymianie doświadczeń w sferze rozwijania sieci współpracy z innymi przedsiębiorcami, podnoszeniu kwalifikacji firm przynależących do klastra oraz ułatwieniu dostępu do wąskiej grupy specjalistów.

Poruszone zostały także kwestie postępu technologicznego, które wpłynąć mają na obniżenie kosztów optymalizacji systemów produkcji, co w dzisiejszych, trudnych pod względem ekonomicznym, czasach, staje się priorytetem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.