Facebook Google+ Twitter

Wspólpraca sieciowa kluczem do sukcesu

Mazurski Klaster Turystyczny zaprasza na spotkanie poświęcone nawiązaniu i umocnieniu wzajemnej współpracy pomiędzy przedsiębiorcami z terenu powiatu mrągowskiego i okolic, JST, instytucjami otoczenia biznesu, LOT i stowarzyszeniami.

 / Fot. GOOGLE Zaproszenie na spotkanie "Współpraca sieciowa"

W imieniu organizatorów oraz uczestników szkolenia pt. : „Współpraca sieciowa” realizowanego w ramach projektu „ Wiedza Kluczem do Sukcesu” Działanie 8.1 POKL przez Warmińsko – Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie

we współpracy z partnerami: Działdowską Agencją Rozwoju S.A., Nidzicką Fundacją Rozwoju NIDA oraz Stowarzyszeniem „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka”

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

na spotkanie poświęcone nawiązaniu i umocnieniu wzajemnej współpracy pomiędzy przedsiębiorcami z terenu powiatu mrągowskiego i okolic, jednostkami samorządu terytorialnego, instytucjami otoczenia biznesu, stowarzyszeniami, w tym Lokalną Organizacją Turystyczną „Ziemia Mrągowska” oraz „Mazurskim Klastrem Turystycznym”Podczas spotkania będą mieli Państwo możliwość zapoznania się z potencjałem i korzyściami, jakie niesie ze sobą współpraca sieciowa. Będzie to również dobra okazja do poruszenia problemów klastra oraz wymiany poglądów, doświadczeń i pomysłów, która z pewnością zaowocuje nawiązaniem partnerstwa w przyszłości.Spotkanie odbędzie się:

17 kwietnia 2013r. w Hotelu „Gościniec
Molo”

ul. Jeziorna 1B, Mrągowo

w godzinach 13.30 – 16.00

Uczestnictwo w spotkanie jest bezpłatne.ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!
Rada Mazurskiego Klastra Turystycznego przedstawi prezentację ze swej 5 miesięcznej działalności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.