Facebook Google+ Twitter

"Wspomnienia z plenerów" - wystawa fotografii Piotra Kuczyńskiego

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna (dawniej WSHE), wraz z działającą na jej terenie galerią Patio, przoduje wśród łódzkich szkół wyższych w promowaniu kultury. Tym razem w mury swojej uczelni zapraszają studenci kulturoznawstwa, którzy organizują wystawę zdjęć swojego kolegi.

Fotografia autorstwa Piotra Kuczyńskiego / Fot. Piotr KuczyńskiPiotr Kuczyński urodził się 10 stycznia 1965 roku w Łodzi. Fotografią (a szczególnie fotografią przyrody) zainteresował się mając 11 lat, kiedy to przeczytał książkę "I ty zostaniesz Indianinem". Zaczynał od aparatów Druh, Fied4 i Zenit TTL... Wiele godzin spędził wtedy zarówno w terenie, jak i w ciemni. Jak sam mówi - stracił później kilkanaście lat. Do swojej pasji wrócił dopiero w 2002 roku. Cztery lata później doceniono jego prace i przyjęto do Związku Polskich Fotografów Przyrody. W tym roku dołączył do Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego.

Fotografia autorstwa Piotra Kuczyńskiego / Fot. Piotr KuczyńskiWystawa "Wspomnienia z plenerów" obejmie około 50 zdjęć z dorobku autora. Jej wernisaż odbędzie w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej 19 czerwca o godz. 18. Zdjęcia zawisną w zaułku obok sali H120.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.