Facebook Google+ Twitter

Wspomnienie tych, których zabrał nam los

Listopad jest szczególnym czasem, w którym częściej niż zwykle wracamy myślami do tych, którzy zdążyli już przejść na "tamten świat". Wracamy myślami do tych radosnych chwil, kiedy byli jeszcze z nami, do rozmów, wspólnych planów, marzeń.

Okładka książki pt. "Opowieści po życiu" Marty Gracz / Fot. Marta GraczZastanawiamy się "jak tam jest" po tej "drugiej stronie". Czy nasi najbliżsi mają się tam dobrze? Wtedy też przychodzi refleksja nad kruchością własnego życia. Zaczynamy wyobrażać sobie naszą śmierć, ten "drugi świat", jaki on jest.. no właśnie, jaki on jest? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć w książce pt. "Opowieści po życiu" Marta Gracz. Z okazji jej powstania, jak i zbliżającego się wieczoru autorskiego, który odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 17.30 w tyskim klubie "Orion", został ogłoszony konkurs literacki, w którym można właśnie wygrać tę książkę.

Okładka książki pt. "Opowieści po życiu" Marty Gracz / Fot. Marta GraczCo trzeba zrobić by ją otrzymać?

Jako, że w książce znajdują się różnorakie opowieści dotykające momentu śmierci i tego, co się dzieje z nami tuż po niej, korzystając z listopadowej zadumy, został ogłoszony konkurs na najbardziej ciekawe opowiadanie dot. naszych najbliższych, których już z nami nie ma. Może być to forma wspomnienia jakiegoś ważnego dla naszego życia wydarzenia, sytuacji, która była źródłem wielu radości.

Na prace czekamy do 15 grudnia pod adresem mailowym morfeusz@radio-judo.eu. Dzień później w audycji poetyckiej "Siła Emocji - spotkanie z poezją" nastąpi rozstrzygnięcie konkursu.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie. Książka oczywiście-z dedykacją:)
Marta Gracz

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.