Facebook Google+ Twitter

Wśród lokalnych działaczy PiS wrze. Czy wewnatrz partii będzie bunt?

Rośnie niezadowolenie wśród działaczy lokalnych Prawa i Sprawiedliwości. Niektórzy grożą odejściem do Solidarnej Polski, jeśli sytuacja w partii nadal będzie się nadal utrzymywała.

[plik 1 lewa]Mija sześć miesięcy od wyborów pisze [a]http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/530243,bunt-w-pis-lipinski-opowiada-o-wczesniejszych-wyborach-ale,id,t.html?cookie=1;gazetakrakowska.pl[/a]i okazuje się, że niektórzy działacze lokalni PiS oraz posłowie z drugiej linii poważnie rozważają przejście do innych ugrupowań. Większość zastanawia się nad Solidarną Polską Ziobry. Adam Lipiński z PiS podczas spotkań z działaczami terenowymi mówi o wcześniejszych wyborach parlamentarnych. Działacze nie dają mu wiary. Twierdzą, że władze Prawa i Sprawiedliwości mówiły o samodzielności i demokracji, zachęcały do tworzenia programu działania i obiecywały odpowiednią liczbę podpisów poparcia oraz rekomendację prezesa Kaczyńskiego. Plany spaliły na panewce i działacze czują się zaniepokojeni taką sytuacją. Twierdzą, że poparcie zależy nie od programu, a od znajomości z grupą dawnych działaczy. Konflikt zbliża się wielkimi krokami. Jego zapalnikiem mogą stać się wybory do władz okręgów w najbliższy weekend i za tydzień. "Jeśli sytuacja się nie zmieni, za chwilę część z nas najprawdopodobniej przejdzie do Solidarnej Polski" - powiedział jeden z poznańskich działaczy PiS. Rozpoczął się konkurs [b]Dziennikarz obywatelski 2011 Roku[/b]. [b][a]http://doroku.wiadomosci24.pl;Zgłoś swój materiał![/a][/b] Zostań [b]najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.[/b] [iframe width="600" height="180"]http://www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FWiadomosci24&width=600&height=180&colorscheme=light&show_faces=true&border_color&stream=false&header=false&appId=257541850952439" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:600px; height:180px;" allowTransparency="true"[/iframe]

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

ONE
 • ONE
 • 16.03.2012 12:12

Panie Kazimierzu, pański wpis jest najdelikatniej mówiąc co najmniej niestosowny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
LANCET
 • LANCET
 • 14.03.2012 18:46

Te niepokoje w PiS obejmują cały kraj . Posłowie pisowscy z obecnej kadencji mają dość 2-3-4 szeregu . Zarzucają Kaczyńskiemu niedemokratyczne działania i narzucanie szefów partii w terenie. Działacze się napracowali a prezes ich olał i ma swoich zaufanych na stanowiska. Prezes szybciutko zorganizował marsz poparcia Kaczyńskiego [ tak tak , pod pretekstem opluwania Tuska ] BO MU SIĘ STRUKTURY ROZSYPUJĄ - i idą do ziobrystów . Nie pasuje im dominacja zakonu Porozumienia Centrum .

Komentarz został ukrytyrozwiń
gucio
 • gucio
 • 14.03.2012 17:38

kaczynski przestaje panowac nad sytuacja.on i jego partia potrzebuje do swojego jakiego takiego istnienia wstrzasow katastrof nieszczesc.wtedy jak by rybe puscil do wody hasa i jest w swoim zywiole.nie znosi normalnosci

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
 • ad Rem
 • 14.03.2012 16:52

Sowiecka agentura ,musi odejść. Bandyci z PO staczają się coraz bardziej. Pokazali co potrafią ,5 lat dziadostwa i nicnierobienia ,ten syf musi się skończyć! Korupcja katastrofy i demoralizacja!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
 • ad Rem
 • 14.03.2012 16:27

ad Rem 13: 22 @ Panie Stanisławie Kan -to fałszywy nick ! Prawdziwy to godz 13:07 . JEŚLI O MNIE CHODZI - to już odpowiadam , w kaczy kuper dostanie Kaczyński .Nie ma takiej opcji aby przejęli władzę . Ich elektorat moherowy nie powiększa się i liczy w porywach 22%. Polacy pamiętają 2005-2007r !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie ad Rem, wiele wskazuje, że w wyniku wyborów ktoś dostanie "w kaczy kuper" Może pan wie kto?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
 • ad Rem
 • 14.03.2012 13:22

Platforma stacza się w otchłań historii i to jest dobra wiadomość dla Polski. Agentura musi odejść:)))

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jurek Malicki
 • Jurek Malicki
 • 14.03.2012 13:15

Nie będzie wyborów ,będzie grzeczne przekazanie władzy PiS ,bo tego pragnie Naród. Naród tych durni wybrał prze nie wiedzę i propagandę. Teraz Naród odwoła ten zużyty i bardzo szkodliwy ,oraz obłąkany rząd Tuska i tak nie długo się stanie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
 • No Nie
 • 14.03.2012 13:14

@ Panie Ramark , to pierwsza notka o pisowcach .Tak pana zabolało ? Póki smarował o PO był cacy !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowny autorze może tak mniej artykułów ale bardziej starannych. To zresztą trudno nazwać artykułem, zlepek linków plus informacje o konkursie na DO Roku? Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.