Facebook Google+ Twitter

Wstrząs w kopalni Rudna. Dwóch górników nie żyje

Jak informuje TVN24, do bardzo silnego wstrząsu doszło dziś w kopalni Rudna w Polkowicach. Zginęło już dwóch górników, a teraz trwają poszukiwania trzeciego. Dzięki radiolokatorom wiadomo gdzie jest, nie ma z nim jednak kontaktu.

Jeden z górników był operatorem maszyn. Po jego znalezieniu poszukiwano jeszcze dwóch górników. Niestety, kolejny z nich także nie żyje. Trwają poszukiwania ostatniego. Wiadomo, gdzie jest, ale nie ma z nim kontaktu.

W strefie zagrożenia przebywało 27 górników. Ośmiu z nich jest poszkodowanych, dwóch trafiło do szpitala.

Wstrząs miał miejsce na głębokości 1000 metrów. Był jednak tak silny, że odczuć go można było na powierzchni i to nie tylko w Polkowicach, ale i w Lubinie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jeżeli można, to uwaga dla autora, ponieważ się to przewija we wszystkich artykułach. Materiały prezentowane są na stronie głównej "W24" zaledwie jak "mrugnięcie oka".
Większa ilość i dobrze przemyślane słowa kluczowe zapisane w "Tagi" gwarantuje, że artykuł i galeria żyje i rozwija się swobodnie w internecie. Najważniejsze wpisujemy na początku i na końcu a związane z tematem w środku. Proszę spróbować.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.