Facebook Google+ Twitter

Wstrząsający wywiad z właścicielką mieszkania matki-morderczyni

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-07-10 22:45

Joanna Czarnik, dziennikarka Superstacji dotarła do kobiety, która wynajmowała w Morągu mieszkanie Magdalenie R., matce oskarżonej o zabójstwo pięcioletniego syna.

Właścicielka mieszkania Marzena C. wynajmując mieszkanie nie wiedziała, że Magdalena R. jest prostytutką. Jak mówi, w mieszkaniu do czasu makabrycznego odkrycia był zawsze porządek. Mieszkanie było zadbane, były ozdoby, nowe zasłonki (które kupiła Magdalena R.), a chłopiec miał zabawki. "Na Boże Narodzenie widziałam choinkę i chłopca, który siedział uśmiechnięty przy stole" - opowiada Marzena C., cytowana przez polskalokalna.pl.

W marcu gdy była z wizytą, zapewnia, że widziała chłopca żywego, ale kiedy w kwietniu pojechała po czynsz, dziecka już nie widziała. Matka tłumaczyła, że jest on przeziębiony i dlatego nie ma go w domu. W maju Marzena C. nie była w mieszkaniu swojej lokatorki. Rozmawiała z nią telefonicznie ponieważ ta twierdziła, że jest chora, a następnie, że jest w szpitalu. Magdalena R. zapewniła właścicielkę, że w czerwcu ureguluje wszystko i wyprowadzi się. W czerwcu, kiedy Marzena C. nie mogła skontaktować się z Magdaleną R., zaczęła się niepokoić.

W środę 4 lipca właścicielka udała się do mieszkania. Nie mogła jednak wejść do środka, ponieważ ktoś od środka trzymał klamkę. Dzień później poszła bez uprzedzenia, otworzyła drzwi swoim kluczem i weszła. To co zobaczyła, wyglądało jak najgorsza melina. Porozrzucane ubrania, pościel, butelki po wódce i puszki po piwie. Straszny brud i bałagan, okna otwarte. Gdy Marzena C. zamknęła okna, poczuła zapach psującego się mięsa. Zauważyła, że w pokoju jest dużo much i robaków.

"Dostrzegłam czarny worek w wersalce, uchyliłam ją i zobaczyłam nóżki w rajstopach" - opowiada pani Marzena. "Najpierw pomyślałam, że to lalka, ale tych much było tam za dużo" - tłumaczy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.