Facebook Google+ Twitter

Wszechpolacy o Lechu Kaczyńskim: "Zdrajca"

Prawicowa "Gazeta Polska Codziennie" poinformowała o "skandalicznym" wpisie na Facebooku Młodzieży Wszechpolskiej. Na ich profilu pojawiło się zdjęcie Wojciecha Jaruzelskiego oraz Lecha Kaczyńskiego z podpisem "Pamiętamy twarze zdrajców".

 / Fot. Screen z Facebooka"Gazeta Polska Codzienie" poinformowała, że na profilu facebookowym Młodzieży Wszechpolskiej pojawiło się zdjęcie zestawiające gen. Wojciech Jaruzelskiego oraz Lecha Kaczyńskiego z podpisami "1981 stan wojenny", "2007 traktat lizboński" i "Pamiętamy twarze zdrajców".

Andrzej Gwiazda, współtwórca "Solidarności", stwierdził, że tym wpisem wszechpolacy przebili "podłości komunistycznej propagandy". "13 grudnia 2007 r. została zdradzona polska niepodległość. Podpisanie traktatu lizbońskiego było największą zdradą w historii Polski po roku 1989 i  Okrągłym Stole i  będziemy o tym przypominać" - komentuje z kolei były prezes Młodzieży Wszechpolskiej Robert Winnicki.

Pikanterii sytuacji dodaje fakt, że na zdjęciu znalazł się... Jarosław Kaczyński, a nie Lech, który podpisał Traktat Lizboński.

Pod zdjęciem na Facebooku rozgorzała dyskusja. "Prawda niektórych boli" - stwierdza Patryk. Marek odpowiada: "Smarkaci idioci! Większość z was głosowała na PO, a teraz udaje narodowców!". "Większość Waszych wpisów na FB to plucie na PiS, może Wy jesteście z PO?" - pyta Monika. "Niezależnie od tego pod jakimi barwami - zdrajcy na zawsze będą zdrajcami!" - komentuje z kolei Tom.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Pani Jadwigo!
Miłosierdzie Rydzyka, to kula w łeb dla inaczej myślących. Prawdziwie chrześcijańskie podejście do bliźniego swego, bo bliźni to tylko swój.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Robert Ramark - ha! Jeśli dla Pana Rydzyk uosabia Kościół to współczuję.
I zdrowia życzę na okoliczność.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Karpie droższe w tym roku. Pani Jadwigo to pewnie wina niejakiego 'Ojca''?
Czy Pani do wszystkiego musi dokładać swoja nienawiść do Kościoła? Gdzie tolerancja?
Zdrowych Świat dla wszystkich

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Grzegorzu
- czy nie odnosi Pan wrażenia, ze "schizmatyków" (czyt. pomyleńców religijno-patriotyczno-politycznych) przybywa z każdym rokiem?
Znane dotychczas grupy zaczynają się przemieszczać perystaltycznie na udeptywanej po swojemu płaszczyźnie historycznej i dzielić przez pączkowanie na podgrupy, bo każdy wodzuś (czyt. proroczek) musi mieć własne zastępy najswojszych.
Jest to efekt niezwykłej pracowitości niejakiego "ojca", który przy pełnej akceptacji ze strony JPII i polskich biskupów zdołał zgromadzić wokół siebie sporą gromadę pożytecznych idiotów; wspomogli go ( i czynią to nadal) w misji skłócenia społeczeństwa, wykorzystując postkomunistyczną traumę psychiczną ludzi nie będących beneficjentami przemian gospodarczych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na razie wiem tylko tyle, że jeśli pewien nadzwyczaj pobożny kapłan stawia na wojnę ze "schizmatykami" to dokonał właściwego wyboru.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W sprawach pierdół każdy ma coś do powiedzenia. Sprawa traktatu to przygrzany, nieświeży kotlet.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wojna w rodzinie ?
Wielu publicystów GPC i zwolenników T Rydzyka mówi to samo .
Najgłośniej i dobitnie to słychać na spotkaniach u p Kobylańskiego gdzie spotykają się wszyscy od przyjaciół Rydzyka po Wszechpolaków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

w październiku o. Rydzyk tak się wypowiedział o PiS i Kaczyńskim - PiS nieudolny, a prezes pretensjonalny

Czytaj wiecej: link

Teraz swoje trzy grosze dorzuca Młodzież Wszechpolska. Czyżby o. Rydzyk miał już nowego "koalicjanta", który z roku na rok rośnie w siłę?

Komentarz został ukrytyrozwiń

no tylko, że to prawda z traktatem lizbońskim

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 17.12.2013 13:44

Dwa lata temu było tak samo: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.