Facebook Google+ Twitter

Wszyscy mają Kasie Tusk, mam i ja

Niedawno na portalu, na którym prawie każdy podobno może się wypowiedzieć. Podobno, bo za cholerę nie wiem jak to mam zrobić jeżeli nie mam konta na FB.

No dobrze nie czepiajmy się szczegółów. Pani, która mogła się jednak wypowiedzieć, broniła Kasi Tusk. Córka Premiera niedawno została oczerniona przez dwie dziennikarki Przekroju; coś tam było o dziewczynie z sąsiedztwa, kupowaniu szczęśliwego życia na wyprzedażach i generalnie można wywnioskować, że dziewczyna to zło wszelakie, która nabija głupoty innym durnym kobietom do głowy. Te durne po dwóch fakultetach, ogłupiałe blogiem Kasi, będą pracować w sklepie z biżuterią. Bo przecież ich mądrzy koledzy, którzy siłą rzeczy nie czytają owej strony, mają się lepiej. Chłopcy zresztą też po dwóch fakultetach zajmą eksponowane miejsca zawodowe zgodnie z wykształceniem i będą się śmiać z głupich bab.
Autorka bloga, która napisała ciekawy artykuł. Na początku zbierała nawet pozytywne komentarze, później już nie było tak pomyślnie. Ludzie zaczęli jej zarzucać, że się ślizga na popularności Kasi Tusk, by ktoś czytał jej post. Trochę mi się, żal zrobiło, biednej dziewczyny. Bo jej wypowiedz była sensowna i nic nie wskazywało by to była ta po tych dwóch fakultetach , sprzedająca marną biżuterię.
Post skłonił mnie do moich osobistych przemyśleń. Co bym zrobiła na miejscu Kasi T.. Dlaczego dziewczyna nie ma wykorzystać swojej szansy? Nic złego nikomu nie robi. Podobno mamy kapitalizm i co jak co do czytania blogów, to jeszcze nikt nie zmusza. Zaciekawiona weszłam na stronę podstępnej krętaczki. Nic szczególnego, ot kilka ładnych, albo i nie ładnych ciuszków. Obowiązkowo wymienione firmy, które reklamuje autorka bloga. Ja tam nie zauważyłam nic zdrożnego. Pewnie, że niektóre rzeczy są poza zasięgiem zwykłych zjadaczy chleba, ale jeżeli ktoś ma trochę oleju w głowie, świetnie może wyszukać podobne zamienniki. Jakoś nie poczułam się ogłupiała, no ale ja nie mam dwóch fakultetów, a to musi być podobno warunek obowiązkowy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.