Facebook Google+ Twitter

Wszystkie obsesje Stefana

Każdy nowy dzień sprawia, że świat Stefana staje się coraz bardziej czarno-biały. Polacy zdają się uczestniczyć w grze o sumie zerowej, gdzie znakomity i bohaterski rząd ściera się z oszołomami próbującymi podpalić kraj.

Według Stefana, prezes PiS jest źródłem wszystkiego zła. Każde jego wystąpienie (nawet jeśli dotyczy tematów pozapolitycznych) jest niebywale bezczelne i agresywne. Kaczyński lekcję polityki pobierał u komunistów, teraz upodabnia się do Gomułki, zachowując się jak Komunistyczna Partia Polski. Nie przeszkadza mu to w tym, żeby hasła na marsze czerpać od Hitlera.

Winnymi błędów przy identyfikacji ofiar katastrofy smoleńskiej są ich rodziny, zwłaszcza "Walentynowiczowie", którzy biorą udział w agresywnej akcji PiSu. Rodziny te powinny płacić za ekshumację i przeprosić prokuratora generalnego, premiera, a co najważniejsze - marszałek Kopacz, która jest bohaterką z Moskwy. Jeżeli chodzi o rzekomy zakaz otwierania trumien w Polsce, to winny jest oczywiście Kaczyński (nie poinformował innych rodzin, że jest to dozwolone). Polski rząd zaś, spisał się znakomicie po katastrofie smoleńskiej.

Każdy prawnik, który reprezentuje którąś z rodzin smoleńskich, to polityk PiSu. Jest oczywiście bezczelny i agresywny. Dotyczy to również mecenasów, którzy reprezentują jakichkolwiek przeciwników rządu Donalda Tuska.

"Fakt", "Super Express", "Rzeczpospolita", "Gazeta Polska" i "Gazeta Warszawska", to pisowscy propagandziści i powinni oczywiście przeprosić rząd i obywateli. PiS-owi służy także Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich (którego Stefan był kiedyś członkiem).

Duda to fagas Kaczyńskiego, na którego manifestację przychodzi parę tysięcy opłaconych krzykaczy. Ale to nic. Wszyscy oni służą Rydzykowi, który relikwie Jana Pawła II mógł kupić na Allegro.

Debata gospodarcza PiS była debatą nad zieloną książeczką Kaddafiego, kandydat tej partii na premiera jest zaś jak Osóbka-Morawski. Oczywiście jest też bezczelny, agresywny i żałosny. Przy czym Stefan oszczędza prof. Glińskiego, bo nie zauważył u niego pożółkłych końcówek, nie przypomina mu on też nutrii.

Napieralski to obrzydliwy, załgany hipokryta. Jest nim z resztą każdy, kto skrytykuje rząd.

A tak w ogóle, to Kaczyński ma coś z mózgiem.

Bodźcem do napisania tego artykułu jest ostatni wywiad Stefana Niesiołowskiego z Jackiem Nizinkiewiczem, który ukazał się na stronach Onetu. W stopniu mniejszym wykorzystane zostały wcześniejsze wypowiedzi posła.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Dziękuję Mario za mobilizujące słowa (bo tak na mnie działają). Zwłaszcza, że twoje zdanie cenię sobie wysoko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukaszu, z każdym artykułem jesteś lepszy. Jesteś ostry, ale nie cyniczny. Nadajesz swoim tekstom elegancką formę, ale masz zarazem coś do powiedzenia. Śledze bacznie twoją karierę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Każda partia ma swojego " Niesiołowskiego ". Nie akceptuję takich zachowań . Proszę zauważyć ,którzy politycy najczęściej są zapraszani na wywiady i zapewniają oglądalność ? Kontrowersyjni , pyskaci .

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Łukasz Wolski - wg. podanego linku
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/brudzinski-poczulem-sie-upokorzony-jako-polak-i-ob,1,5263250,wiadomosc.html

chodziło o posła Brudzińskiego; ale wśród ponad 2 tysięcy komentarzy tego, który cytuję - już nie odszukam. Sorry. Wynotowałam go w dniu ukazania - 29 września.
Oczywiście tzw. "ciety język" ( Kazimierz Kutz, Zbigniew Girzyński) ma wielu - ale tu chodzi akurat o zestawienie słów z czynami popełnionymi w młodości. Komentarz internauty zawiera szczegóły, świadczące o osobistej , szkolnej "znajomości" z obecnym posłem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Stefan jaki jest każdy widzi i każdy ocenia go na swój sposób.-To zależy od przekonań i poglądów politycznych.
Nie można mu zarzucić-moim zdaniem-hipokryzji,-która cechuje wielu polityków opozycyjnych-szczególnie skrajnej prawicy.
Jest profesorem,człowiekiem kulturalnym,aczkolwiek umie nazywać rzeczy po imieniu i nie kryje się z tym,-czarne nazywa czarnym,co dla wielu nie jest już takie oczywiste.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale doskonale wiemy, że partia go nie zdyscyplinuje, należy mieć nadzieję, że wkrótce zrobią to wyborcy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przywołać do porządku może go kierownictwo partii. Albo wyborcy - ale to już definitywnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trudno sobie wyobrazić ugrzecznionego Niesiołowskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Jadwigo, chyba chodziło o Girzyńskiego, nie Gizyńskiego (choć taki też ponoć jest). To kolejny z tego typu polityków (jeszcze np. Kutz, Palikot czy kilku innych). Choć żaden z nich nie dorównuje, moim zdaniem, w tej niechlubnym zestawieniu posłowi Niesiołowskiemu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brudziński też należy do "niepokornych", żeby nie napisać mocniej, bo przecież chcemy załagodzenia języka debaty publicznej. W ostatnim czasie jednak przystopował. Abstrahując od słuszności jego słów, to ciężko doszukać się takich kwiatków jak taki, że inny polityk ma coś z mózgiem. Z resztą: u Niesiołowskiego najgorsze jest to, że używając takiego języka jak w tym wywiadzie, sam co chwilę apeluje o zgodę, o zmniejszenie poziomu chamstwa, o łagodniejszy język.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.