Facebook Google+ Twitter

Wszystkie stany kina niezależnego. Za tydzień ruszy 9. festiwal NETIA OFF Camera

Za tydzień Kraków znów znajdzie się na ustach filmowego świata, a to wszystko za sprawą kolejnej edycji międzynarodowego festiwalu NETIA OFF Camera. Przez 10 dni w centrum uwagi znajdą się produkcje ze wszystkich kontynentów.

Julie Delpy i Karl Lagerfeld na początek
Kadr z filmu Festiwal rozpocznie się 29 kwietnia, tradycyjnie uroczystą galą otwarcia. Podczas niej publiczność spędzi piątkowy wieczór razem z najnowszym filmem znanej francuskiej aktorski Julie Delpy. "Lolo" opowiada historię neurotycznej Violette, która na co dzień pracuje w przemyśle modowym. Jej nowatorskie pomysły ceni sam Karl Lagerfeld. Nie radzi sobie tylko w jednej sferze życia. Jak wyznaje swojej przyjaciółce Ariane, desperacko potrzebuje mężczyzny. Jakiegokolwiek i najlepiej od zaraz.

Wybór pada na Jeana-René – miłego, ale niezbyt wyrafinowanego programistę komputerowego, na którego w innych okolicznościach nawet nie zwróciłaby uwagi. Choć Violette liczy tylko na przygodny seks, Jean-René okazuje się prawdziwym odkryciem. Ku zaskoczeniu obu stron ich związek staje się coraz poważniejszy. Jest jednak ktoś, kto nie wydaje się zachwycony takim obrotem sprawy. Choć w jednej ze swoich książek Harlan Coben twierdził, że dzieci są błogosławieństwem, po obejrzeniu „Lolo” pewnie zmieniłby zdanie. Na widok wyczynów granego przez Vincenta Lacoste’a 19-latka z pogardliwie wydętymi ustami nawet Edyp poczułby się nieswojo.

Poza filmową ucztą, organizatorzy przygotowali również muzyczną przystawkę. Na scenie pojawi się Daniel Bloom, producenta muzyki elektronicznej i filmowej oraz Tomek Makowiecki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.