Facebook Google+ Twitter

Wszystkie warzywa Małopolski na "moim" bazarze w Andrychowie

Nieraz zaglądam na bazar uliczny w Andrychowie, lubię zwłaszcza kupować na mniejszym w pobliżu Bulwaru Romskiego, gdzie po nowalijkach królują dojrzale już kolorowe papryki, śliwki, bakłażany czy powszechnie znane ogórki i pomidory.

1 z 49 Następne zdjęcie
Zdjęcie: To bardzo przyjemny reportażyk! Oglądajcie "Pomagam sprzedawać te warzywa z Igołomii pod Krakowem na tym znanym andrychowskim bazarze ale u siebie występuje w zespole muzycznym - zdradza dziewczyna. Ładna papryczka?
To bardzo przyjemny reportażyk! Oglądajcie "Pomagam sprzedawać te warzywa z Igołomii pod Krakowem na tym znanym andrychowskim bazarze ale u siebie występuje w zespole muzycznym - zdradza dziewczyna. Ładna papryczka?

Zobacz także:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Pomimo zainstalowanego Adblock Plusa, gdy przeglądam czasem W24 włączają mi reklamy. Ostatnio bardzo często widzę propozycję powiększenia penisa do 7,5 cm! W komentarzu nie mogę tego zamieścić, więc tylko opiszę tę propozycję reklamową.

Jest obrazek z jakimś niebieskim proszkiem (pastą?) w naczyniu z zatkniętą w tym specyfiku łyżeczką i z boku napis:

Odkryto przełom w powiększaniu penisa. Powiększ go do 7,5 cm!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Biorąc pod uwagę dostęp do zdrowej wiejskiej żywności, walory zdrowotne i kosmetyczne wody w górskich potokach, także infrastrukturę w postaci basenu odkrytego czy walory widokowe i fakt ze Beskid Mały czy góry do 1000 metrów dostępne dla osób o słabszej kondycji moje strony to idealne miejsce dla zdrowego wypoczynku zarówno osób starszych jak i z małymi dziećmi. W dodatku obiekty są rozrzucone na małej przestrzeni, jest komunikacja wewnętrzna autobusowa a także atrakcyjne parki rozrywki Minizoo, Dinolandia, Park Miniatur co podnosi atrakcyjność dla dzieciaków. http://www.viapoland.com/site/art/1-polska-z-pasja/1-warto-zwiedzic/1983--dinusiolandia-k--andrychowa-z-rodzina-man-li-szczepanskiej.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ceny większości warzyw na targowisku w Andrychowie na tym samym poziomie co w 2015, ale ceny czarnych jagód i borówek kanadyjskich, a ostatnio także wiśni i czarnych porzeczek są znacznie wyższe z powodu nieurodzaju na nie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polska to bardzo bogaty i zdrowy kraj, wie to każdy kto wypoczywając w Beskidzie Małym we wtorki i piątki kupuje warzywa i runo leśne na pokazanym w galerii andrychowskim wiejskim targowisku

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapraszam na spacer nie tylko na znane targowisko warzywne w podbeskidzkim podgórskim Andrychowie, ale także przez ukwiecone ulice i place pod magistrat (dodatkowe zdjęcia). Po drodze kupujemy pyszny tradycyjny chleb ze śliwkami i bułki maślane w przypiekarniczym sklepie. Ileż to daje zdrowia, witamin.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.