Facebook Google+ Twitter

Wszystko o meczu Lecha z Bragą cz.2

Już w najbliższy czwartek oczy całej piłkarskiej Polski skierują się na Stadion Miejski w Poznaniu. Jak wyglądają przygotowania obu ekip? UEFA łagodzi karę dla Polaków, Braga przegrywa 0:2 z FC Porto, a Lech z Litexem Łowecz.

 / Fot. Tomasz BrusikPolsko-portugalski pojedynek w ramach 1/16 finału Ligi Europejskiej zostanie rozegrany 17 lutego o godz. 19. Polscy widzowie obejrzą mecz na TV4. Transmisja rozpocznie się o 18:30. Rewanż odbędzie się 24 lutego w Bradze.

Wszystko o meczu Lecha z Bragą cz.1

0:2 ostatnie mecze: Lech zagrał ostatni towarzyski mecz w czasie zgrupowania w Turcji przeciwko Litexowi Łowecz, liderowi ligi bułgarskiej. Po bramkach Djermanovića w 53. i Dioufa w 85. minucie Lechici przegrali 0:2. Bakero nie potraktował tego spotkania jako próby generalnej, gdyż dał szanse zmiennikom. Kolejorz zagrał w zestawieniu: Kotrowski - Kikut, Djurdjević (46. Murawski), Arboleda (78. Bosacki), Henriquez (64. Gancarczyk) - Wołąkiewicz (78. Stilić), Kamiński - Kiełb (46. Wojtkowiak, 64. Mikołajczak), Krivets (46. Możdżeń), Wilk (73. Ślusarski) - Rudnevs (55. Ubiparip)

Jeszcze gorzej w ostatnim meczu przed 1/16 Ligi Europejskiej wypadła Braga. Nie dość, że przegrała u siebie 0:2 z liderem ligi - FC Porto, to grała powoli i bez pomysłu. Kompletnie nie radziła sobie z ruchliwością i pressingiem przeciwników. O meczu najlepiej mówi jeden celny oddany strzał przez zawodników Sportingu, przeciwko 10 celnym oddawanym przez graczy Porto. Rywal Lecha wystąpił w składzie: Moraes - M.Garcia, Paulão (44. Kaká), Rodríguez, Sílvio - Mossoró, Alan, Vandinho (64. Custódio), Salino (46. H. Viana), H. Barbosa - Lima. Po tym spotkaniu Braga spadła w tabeli z 5. na 6. miejsce oraz przez kontuzje straciła dwóch absolutnie podstawowych graczy.

Skrót ostatniego meczu Lecha z Litexem:


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.