Facebook Google+ Twitter

Wszystko o ślubie księcia Williama i Kate Middleton - INFOGRAFIKA

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-04-22 12:34

Książę William i Kate Middleton wzięli ślub w Opactwie Westminsterskim 29 kwietnia 2011 r. Chciłeś wziąć udział w uroczystościach i wiedzieć, jak wszystko wyglądało? Zapoznaj się z naszą interaktywną infografiką!

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Madzia Bednarek
  • Madzia Bednarek
  • 01.05.2011 20:57

Kochaja sie wiec dlaczego mieliby sie nie pobrac. U kazdego w rodzinie sa inne zwyczaje jesli juz przychodzi do slubow a ze Will pochodzi z rodziny krolewskiej to mieli bardzo wyszukane ceregiele na tym swoim weselu. Tak naprewde liczy sie tylko to ze sie kochaja i ze chca mieszkac razem i byc ze soba do konca zycia a slub to pewnie byl bardziej ku radosci tlumow i w zadosc uczynieniu dla krolewskiej tradycji. Cieszyc ze pozosstaje z nimi ze sie znalezli bo tak wielu z nas nie moze znalezc tej "drugiej polowy". A z "druga polowa pomaranczy" nie straszne nawet ogromne uroczystosci weselne dla narodow gdzie ty jestes ta na ktora sie patrzy i nie straszne zycie w obecnosci paparracci choc nie watpie ze sa tak przydatni jak wrzod na du...

Komentarz został ukrytyrozwiń
62426
  • 62426
  • 01.05.2011 09:55

Zdaje się że jest błąd w drzewie genealogicznym,
Elżbiety...

Komentarz został ukrytyrozwiń
grazyna607cygan
  • grazyna607cygan
  • 01.05.2011 08:36

bardzo sympatyczni mlodzi zycze im szczescia bo krolowa elzbieta jest stara ponura zyje stara data i obyczajami niech mlodzi zrobia zmiany swiat sie zmienia wiec i anglia tez niech sie zmieni niech wprowadza duzo usmiechu bo widac to po mlodej parze ze sa szczesli

Komentarz został ukrytyrozwiń

bardzo fajna infografika :))....fajnie brzmi "Waity Kaite" :))

Komentarz został ukrytyrozwiń
Barbie
  • Barbie
  • 29.04.2011 15:55

Niektore komentarze pokazuja jak niezadowolonym narodem sa polacy, my nie umiemy sie cieszyc nawet tym,co oko cieszy!. Ludzie,jestesmy zagubieni na tym swiecie, nawet w Afryce gdy ludzie widza pare krolewska lub ksiazeca , widac jak buzki tych dzieci , nawet glodnych -smieja sie.A tutaj szarosc dnia codziennego przytlacza nas. Sprobujmy choc jest nam ciezko,ale sprobujmy choc na chwile cieszyc sie tym,co niekoniecznie dusze, ale oko moze cieszyc. Oczywiscie nie mozna tez uogolniac,gdyz niektorzy postrzegaja to,jako wielkie,piekne wydarzenie, zyczac tej pieknej parze jak najlepiej. Ale ogolnie my Polacy jestesmy zazdrosni i nie potrafimy sie cieszyc.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wojciech Wołczański
  • Wojciech Wołczański
  • 28.04.2011 19:16

To będzie piękny ślub! Pozdrawiam wszystkich Internautów. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
ślub Williama i Kate na żyw
  • ślub Williama i Kate na żyw
  • 28.04.2011 17:53

http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110428/KRAJ_SWIAT/498845394

Komentarz został ukrytyrozwiń
xdddddd
  • xdddddd
  • 28.04.2011 15:27

ej no odczepcie się od nich ! on ją poprostu kocha i chcą wziąć śluvb, a to, że fotoreporterzy i inne takie robią z tego wielkie <halo> to nie ich wina ! ja życze im jak najlepiej !
&#9829;

Komentarz został ukrytyrozwiń
Agata
  • Agata
  • 28.04.2011 14:10

Chleba i igrzysk.

Komentarz został ukrytyrozwiń
sentencja
  • sentencja
  • 28.04.2011 10:21

Szopka dla gawiedzi. Po coktośchceoglądać ślub potomków ciemiężycieli ludzkości? Chcecie chyba zobaczyć, ile z wasbędąwyciskać krwi i potu, żeby robić takie przyjęcia weselne i inne. To rodzina należąca do ścisłęgo kręgu ill u minatów. Nie przypadkowo biorą ślub 29 - 2+9=11 20011 + 4 = 22+4+2= 28=2+8=1