Facebook Google+ Twitter

Wszystko się zaczęło od Martynki Kruk

Ludzie serca to inicjatywa społeczna trojga ludzi, którzy spotkali się przy okazji pomocy małej dziewczynce. Martyna Kruk ujęła wiele osób swoją wolą walki i wytrwałością. Niestety w Polsce nie dawano jej szans.

http://www.ludzie-serca.plMartynie Kruk w Polsce nie dawano już żadnej szansy na leczenie. Ciężko chora dziewczynka i jej rodzice nie zostali jednak sami. Dzięki pomocy wprost batalionu ludzi dobrej woli, wysyłaniu tysięcy apeli, życzliwości internautów Martynka została przetransportowana do kliniki w Niemczech.To wprost niewiarygodne, ale znalazł się sponsor, który sfinansował leczenie Martynki Kruk.
Rodzice postanowili wstrzymać zbiórkę, ale grupa zapaleńców postanowiła działać dalej i to robi skutecznie do dzisiaj. Łączy ich chęć niesienia pomocy chorym dzieciom.

Nie mają za to żadnego wynagrodzenia, prócz tego co oczywiste - radości, że to co robią ma sens.
Leczenie chorego dziecka wymaga poświęcenia, a to że taka grupa, jak "Ludzie Serca" istnieje, daje szansę na wiele zmian. Świecą przykładem i jeśli nie mają wpływu na wiele rzeczy,nie potrafią uzdrawiać, nie mogą cofnąć czasu w chorobie, to mogą jedno: POMAGAĆ.
http://www.tvn24.pl/%202194945,0,0,0,1,wideo.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

www.ludzie-serca.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.