Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

134501 miejsce

Wszystko się zaczęło od Martynki Kruk

Ludzie serca to inicjatywa społeczna trojga ludzi, którzy spotkali się przy okazji pomocy małej dziewczynce. Martyna Kruk ujęła wiele osób swoją wolą walki i wytrwałością. Niestety w Polsce nie dawano jej szans.

http://www.ludzie-serca.plMartynie Kruk w Polsce nie dawano już żadnej szansy na leczenie. Ciężko chora dziewczynka i jej rodzice nie zostali jednak sami. Dzięki pomocy wprost batalionu ludzi dobrej woli, wysyłaniu tysięcy apeli, życzliwości internautów Martynka została przetransportowana do kliniki w Niemczech.To wprost niewiarygodne, ale znalazł się sponsor, który sfinansował leczenie Martynki Kruk.
Rodzice postanowili wstrzymać zbiórkę, ale grupa zapaleńców postanowiła działać dalej i to robi skutecznie do dzisiaj. Łączy ich chęć niesienia pomocy chorym dzieciom.

Nie mają za to żadnego wynagrodzenia, prócz tego co oczywiste - radości, że to co robią ma sens.
Leczenie chorego dziecka wymaga poświęcenia, a to że taka grupa, jak "Ludzie Serca" istnieje, daje szansę na wiele zmian. Świecą przykładem i jeśli nie mają wpływu na wiele rzeczy,nie potrafią uzdrawiać, nie mogą cofnąć czasu w chorobie, to mogą jedno: POMAGAĆ.
http://www.tvn24.pl/%202194945,0,0,0,1,wideo.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

www.ludzie-serca.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.