WTA Finals: Wozniacki i Radwańska walczą dalej!

Caroline Wozniacki pokonała Petrę Kvitovą 6:2, 6:3. Natomiast Agnieszka Radwańska przegrała swój pojedynek z Marią Szarapową, ale mimo tego awansowała do półfinału.

/ Fot. Andrew CampbellAgnieszka Radwańska wygrała tylko jedno spotkanie - z Kvitovą. Pojedynek z Wozniacki oraz Szarapową nie był dla Polki. Jednak mimo tego, Radwańska jest w półfinale. Wczoraj urwała seta Rosjance, choć była to walka z czasem. Wydawało się, że półfinał przepadł, gdy Maria prowadziła w drugim secie 5:1. Jednak wtedy Radwańska walczyła jak lew i wydarła zwycięstwo seta. Jednak całe spotkanie było na korzyść Rosjanki, ale mimo tego, rywalka pożegnała się z turniejem.
Wszystko było w rękach Caroline Wozniacki. Dzięki Dunce polskiego pochodzenia Agnieszka Radwańska zagra dzisiaj w półfinale z Simoną Halep, o godzinie 12:00 czasu polskiego. W końcu prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie...