WTA Katowice: Urszula Radwańska poniosła sromotną porażkę!

Jelizawieta Kuliczkowa zdecydowanie pokonała Urszulę Radwańską podczas turnieju w Katowicach. Polka przegrała 0:6, 1:6.

/ Fot. CC 2.W pierwszym secie młodsza z sióstr Radwańskich nie radziła sobie z podaniami Rosjanki. 19-letnia reprezentantka Sbornej zachwyciła niebywałą dokładnością. Nawet momentami duży doping polskich kibiców zgromadzonych w Spodku nie pomógł Radwańskiej. Krakowianka w pierwszym secie nie wywalczyła ani jednego gema.

Początek drugiego seta był powtórką pierwszego – nadal dominowała Kuliczkowa. Polka „obudziła się” dopiero w piątym gemie. Zaczęła walczyć o każdą piłkę – piątą część drugiej partii gry przegrała, ale jej gra wyglądała znacznie lepiej. Kibice mogli bić brawa na cześć Urszuli, kiedy wygrała następnego i jedynego gema. Jakby tego było mało, Kuliczkowa asem zakończyła bardzo krótkie spotkanie z Radwańską.

Dzisiaj przed polskimi kibicami mecz dnia – o 20:15 na kort wyjdzie Agnieszka Radwańska.