WTA w Miami.Radwańska bez kłopotu awansowała do 1/8 finału

Agnieszka Radwańska pewnie awansowała do 1/8 finału, pokonując Madison Brengle 6:3, 6:2.

/ Fot. Ponik PhotographyZ Madison Brengle - 60. w rankingu tenisistką Agnieszka Radwańska grała po raz pierwszy. Na początku spotkania Polka miała drobne problemy, ale szybko się z nimi uporała. Był nawet moment, gdy Amerykanka wygrywała z krakowianką 3:1, ale więcej już gemów w pierwszym secie rywalka Polki nie zdołała wygrać.

Druga partia nie była już tak dobra w wykonaniu Brengle, choć momentami grała naprawdę dobrze i była nagradzana brawami przez publiczność. Jednak Radwańska była skuteczniejsza i co ważne, nie miała choćby najmniejszego kryzysu. W drugim secie Isia przegrała tylko dwa gemy.

Teraz przed Agą mecz o ćwierćfinał - rywalkę Polki wyłoni spotkanie pomiędzy Timeą Bacsinszky, a Aną Ivanović.