Facebook Google+ Twitter

Wtorkowe pitolenie cz.2

Tematami głównymi dzisiejszego pitolenia będą: Kadra oraz homoseksualność

Coraz bardziej zaczynam się zastanawiać, co dzieje się takiego złego z polskimi mediami. Rozumiem, że panuje w tym kraju homofobia, ale nie spodziewałem się, że będzie NIE, dla sportowców. Nikt w zespole nie tolerowałby geja. Oczywiście nie chodzi o wspólną szatnie, a wychowanie takich osób od początku rozwijania się. To wina kościoła, który wtrąca się do wychowywania w rodzinie.

Ostatnio kumpel mi opowiadał, że w gimnazjum uczą nie tolerowanie osób innej orientacji seksualnej. Na pierwszym miejscu powinien być: Bóg, a potem rodzina. Tępić "pedałów" i biedne patologiczne rodziny. Dobrze, że jestem od kilku lat ateistą.

Kościół to społeczeństwo skrzywdzonych umysłowo osób. Pedofilia i dziecięca pornografia. Tylko niestety homoseksualiści nie wybronią się przed społeczeństwem, a księża wybronią się niewidzialną istotą w niebie.

Mam kilku znajomych sportowców (ukrytych), którzy opowiadają o swoich problemach. Najczęściej są nękani chorymi żartami i "mydłem". Uczestniczę jako osoba w kampanii przeciw homofobii. Jestem za związkami małżeńskimi, adoptowaniem dzieci i zdrowej sportowej rywalizacji. Każdy ma prawo do szczęścia, każdy kto żyje w innym kraju niż Polska (Ciemnogród średniowieczny).

Zbliża się mecz z Polską. Niestety kolejny raz chorujemy. Myślałem, że pompowanie balonika skończy się, ale byłem w błędzie. Po remisie z Mołdawią skończyły się szanse. Może powalczymy z Ukrainą, ale z Anglią nie mamy najmniejszych szans. Coraz bardziej smuci mnie selekcjoner kadry.

Waldemar Fornalik staje się drugim Smudą, Engelem czy Janasem. Początek na pełnym optymizmie i zaufaniem do dziennikarzy i sztabu szkoleniowego. Po kilku wpadkach i rozczarowaniach, selekcjonerzy się zmieniają. Stają się osobami totalnie wystraszonymi.

Rozumiem, że jest presja sukcesu. Piłka nożna to w końcu sport narodowy, ale pierwszy sukces stanie się pewnie dopiero za kilka lat.

Osoba, która nie ufa piłkarzom z T-Mobile nie powinna być selekcjonerem. No chociaż z drugiej strony gdybym zarabiał blisko 150.000 też pieprzyłbym wszystko.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: tolerancja


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.