Facebook Google+ Twitter

Wtorkowy przegląd prasy Wiadomości24.pl

Kolejny przegląd prasy w wersji wideo na łamach naszej gazety internetowej. Czy będzie to nasza stała pozycja? A może Ty spróbujesz? Masz kamerę? Czekamy na Twój krótki film... Czekamy też na Wasze opinie.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Laptopem Przemku :-]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałem zapytać jakim sprzętem nagrywają Państwo podczas przeglądu prasy. Proszę o odpowiedź:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

w moderacji jest tekst przedstawiający, kto stoi za Kononowiczem; śmieszne? niekoniecznie... Redakcjo, czekamy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

mam dwa "ale"
Jedno : osoby które słychać w tle i przechodząca jedna z osób. Daje to takie wrażenie, jakby wszystko było robione na kolanie, tak hmm, jakby ktoś się nudził i nagrał się kamerką i puścil w Youtube.
Druga sprawa, osoba która czyta, przy artykułach o "Tańcu z gwiazdami" Ma taki "sposób mówienia" jakby nie traktowała treści tych artykułów poważnie. I to jestem w stanie zrozumieć, aczkolwiek wydaje mi się, że nie powinno tak być. vide np. ludzie ktorzy prowadzą dzienniki, którzy próbują przynajmniej zachować powagę. To tyle z mojej strony;]

Ef.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Patryk(u), o tym wszystkim to ja wiem. Chciałbym jednak przeczytać jakąś socjologiczną analizę tego fenomenu. Facet był omawiany w tvn24, pewnie większość z nas widziała ten program (też jest na YT). Omawiany to za duże słowo. Jeden z redaktorów siedzący naprzeciw Miecugowa rżał, ukazując nie lepsze uzębienie od p. Kononowicza, aż łzy mu leciały po licach. I teraz ktoś płaci za dostęp do tvn24, a zamiast dowiedzieć się czegokolwiek więcej o Zjawiskowym, dostaje obraz faceta krztuszącego się ze śmiechu, który przypomina z wyglądu syna kandydata na prezydenta, tylko sweterka nie ma. Agata Ślusarczyk zrobiła sto razy lepszy materiał, bo zachowała powagę do końca, mimo że w tle ktoś rżał (gratulacje, Agato!). Wnioski? 1. Bywamy lepsi od tvn24; 2. Fenomen Kononowicza wciąż czeka na opracowanie; 3. Nacjonaliści nie śpią; 4. Chcesz rozśmieszyć widza / czytelnika - zachowaj powagę; 5. YouTube zwalnia z "obowiązku" posiadania kablówki etc.; 6. "Polska to jest bardzo ciekawa kraj" (czy jakoś tak, "Zulugula"... ktoś pamięta dokładnie?)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adamie (ossad), to wszystko (prawdopodobnie) za sprawą serwisu YouTube. Ktoś wrzucił nagranie, kolejni ludzie przesyłali sobie link (w końcu to coś niecodziennego ;)). Kononowiczów na YT jest wiele, ale jedno z nagrań obejrzało już prawie 3 mln internautów. :-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super!!! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

ale fajne:D podoba mi sie...szkoda ze nie mam kamery to sama bym zrobila takie cos :D hmmm moze cos sie uda wykombinowac...:) ale pomysl ekstra!:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

czyli Kononowicz taki mały polski fuerer? no to teraz pytanie numer 1: skąd się wzięła popularność tedo pana?

Komentarz został ukrytyrozwiń

No brak synchronizacji dźwięku jest bardzo odczuwalny :-/ Ale pomijając to, podoba mi się oprawa graficzna, której tak naprawdę brakowało w poprzednim przeglądzie :-]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.