Facebook Google+ Twitter

Wulkan na scenie czyli Honzatko Rozmontowana

23 października w teatrze imienia Adama Mickiewicza w Częstochowie odbył się koncert nowej aktorki tegoż teatru - Marty Honzatko.

 / Fot. Foto Wiech.plW częstochowskim teatrze imienia Adama Mickiewicza odbył się koncert wspaniałej aktorki oraz wokalistki. To muzyczne wydarzenie odbyło się nietypowo, bo 23 października we wtorek, właśnie na scenie w sali kameralnej. Nie zgodziłbym się, że jest to przedstawienie muzyczno-teatralne.

Uważam, że był to koncert rockowy wraz z grą aktorską. Marta Honzatko świetnie bawi się głosem i widać było tutaj kunszt wokalny, ponieważ widać było, że wcale się nie męczy i niesamowicie przy tym rusza się na scenie. Aktorka wchodziła w interakcję z widzami, śpiewając przeboje specjalnie skomponowane na ten koncert przez Michała Zabłockiego, świetnego tekściarza, który współpracował między innymi z Grzegorzem Turnauem czy Beatą Rybotycką. Teksty są świetne i zabawne, a zarazem dające do myślenia.

Bardzo świetną muzykę napisał Aleksander Brzeziński. Marta Honzatko występowała w Piwnicy pod Baranami oraz współpracuje z zespołem Loch Camelot.
Koncert, który odbył się w teatrze imienia Adama Mickiewicza w Częstochowie był naprawdę zachwycający, a zarazem poruszający, ponieważ zespół w swoim repertuarze ma również balladę.

Koncert na sali kameralnej wcale nie był kameralny tylko bardzo energiczny i ciekawy. Jak Marta Honzatko sama powiedziała, może uda im się niedługo nagrać i wydać płytę.

Oto jedna z piosenek, która niestety nie oddaje występu na żywo.Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.