Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12817 miejsce

Wybieramy najlepszą polską komedię. Głosuj w sondzie i wygrywaj!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-03-20 16:59

Dyskusja wokół poziomu humoru we współczesnych polskich komediach trwa, a my kontynuujemy nasz ranking. Przez tydzień mogliście wpisywać w komentarzach propozycje filmów, które najbardziej lubicie, najbardziej Was rozśmieszają i do których najczęściej powracacie. Tytuły, które powtarzały się najczęściej umieściliśmy w sondzie. Głosujcie, bo mamy dla Was nagrody!

Sonda

Która polska komedia jest najlepsza?

 / Fot. W24Przez ostatni tydzień mogliście wymieniać tytuły najciekawszych komedii. Teraz przyszedł czas na głosowanie. Weźcie udział w sondzie i wskażcie jedną, wg Was, najlepszą komedię polską.


Mamy dla Was 2 płyty DVD z filmem "Listy do M." od TIM Film Studio. Dostaną je autorzy W24, którzy mają uzupełnione dane w profilu wraz ze zdjęciem, oddadzą głos w sondzie i potwierdzą w komentarzu gotowość napisania recenzji wydania dvd (filmu oraz dodatków). / Fot. TIM Film Studio

Nasz ranking będziemy wyświetlać za każdym razem, kiedy do kin wejdzie kolejna "najśmieszniejsza polska komedia". Będzie to nasza podpowiedź dla producentów, jakie filmy naprawdę śmieszą Polaków, jakich zabiegów należy użyć by stworzyć dobry, śmieszny film, no i podpowiedź dla Was, co obejrzeć "zamiast" i nie być na "kacu" po seansie.

Znajdź nas na Google+


Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Co jak co, ale komedie to potrafimy robić. Wybór ciężki, bo dobrych komedii ci u nas dostatek, ale ja głosowałem na klasykę: Vabank. Głos bardziej za całokształt, go nieraz etykietka: "najlepsza" zależy od humoru dnia. Chętnie zrecenzuję "Listy do M.", tym bardziej, że recenzje są teraz u nas "trendy". ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zagłosowałem konsekwentnie na "Dzień Świra". Ale "Listy do M." też mogę zrecenzować...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja również chętnie napiszę recenzję.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
  • mikołajek
  • 20.03.2012 20:43

Z głosowaniem na najlepsze polskie komedie jest jak z efektem oglądania eksponatu przez średnio na to przygotowanego konsumenta.
Najlepiej jeśli ten sam konsument będzie jednocześnie wytrwałym internautą , który lubi sobie "intelektualnie" poszaleć sprawdzając liczbę gwiazdek jaka znajduje się przy danym , angażującym w danym momencie jego uwagę , eksponacie lub , dajmy na to , filmie.
Zanim konsument zdobędzie się na samodzielną refleksję już wie co powinno się o danym filmowym eksponacie myśleć.
Czy zatem gdyby pan Raczek powiedział o KAC WAWA iż jest to super śmieszny i w ogóle bardzo fajny film a fachowe pisma raczyły temu nie zaprzeczać to kliknięć na TAK w internecie było by tyle że i liczba gwiazdek niejako z automatu pięła by się odpowiednio wyżej i wyżej aż wreszcie jedną z głównych nagród przyszłorocznych Orłów zgarnąłby ten właśnie tytuł ?. Obawiam się , że właśnie tak by się mogło stać.
Albowiem to system wie jaki to trynd ma być lansowany jako ten słusznie "trendy".
Liczą się widzowie en-block a i ich jednostkowy poziom i smak nie mają tu nic do rzeczy.
Jak się okazuje wystarczającym i zarazem koniecznym warunkiem do powstania takiego skutecznego systemu to układ na linii producent-krytyk. Wystarczy jednak że coś nie zagra w którymś z ogniw tego układu a wtedy DUPA ! , w najlepszym wypadku pozew sądowy w przygotowaniu.
Jakość obrazu , scenariusz , bezpośrednie przesłanie filmu , jego walory artystyczne ( bo i takie w komediach się zdarzają ) , gra aktorska itd. to tylko mało istotne i nie brane przez ten systemowy układ pod uwagę drobiazgi. Rzecz jasna żaden z uczestników tego układu nie przyzna się to takiej postawy , wręcz przeciwnie będzie święcie oburzony .
Czy pisanie w tych okolicznościach jakichkolwiek sensownych recenzji o polskich komediach ma jakikolwiek sens ?.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo chętnie zabiorę się za recenzję, pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.