Facebook Google+ Twitter

Wybieramy najpiękniejszą Babcię 2011

Atrakcyjne, obdarzone wieloma talentami, a przede wszystkim czarujące - finalistki "Miss Babcia 2011, Region Mazowsze", ukażą swoje wdzięki już 17 stycznia w warszawskim hotelu Hilton.

Plakat Miss Babcia / Fot. Angel-ShowPo raz pierwszy na Mazowszu, w odróżneniu od edycji z lat poprzednich, jury wybierze 9 seniorek, wyróżniających się oryginalnością w kilku wyjątkowych kategoriach: Babcia Angel, Babcia Elegancji, Babcia Foto, Babcia Unii Europejskiej, Babcia Delecta, Babcia Rekreacji i Sportu, Babcia Publiczności oraz Wicemiss i Miss Babcia Regionu Mazowsze 2011.

Podczas konkursu, uczestniczki zaprezentują aktorskie scenki rodzajowe, związane z ich życiem zawodowym, jak również wykażą się oryginalnością talentów w pokazie zaprojektowanych przez siebie kreacji. W skrojonych na miarę modelach dominować będzie anielska biel z nutami błękitu i złota. Dojrzałe modelki udowodnią, iż prawdziwa elegancja może być nieskończenie piękna.

Pokazom towarzyszyć będzie show Andrzeja Rosiewicza, jak również wiele innych atrakcji przewidzianych dla publiczności wyborów Miss Babcia, w tym nagrody-niespodzianki ufundowane przez sponsorów. Catering z napojami, tańce w eleganckich wnętrzach - wszystko to ma sprawić, iż zarówno finalistki, jak i zgromadzeni goście czuć się będą wyjątkowo urodziwie.

Relacje z imprezy zapewnią oficjalni patroni medialni tacy jak: telewizyjna Superstacja, Radio dla Ciebie oraz serwis dla modnych seniorek - http://www.modnaseniorka.pl/.

Organizatorem przedsięwzięcia jest http://www.angel-show.pl/i Ryszarda Deberna.

Bilety do nabycia na http://www.ebilet.pl/, jak również u Organizatora oraz w Biurze Kronos Travel.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.