Facebook Google+ Twitter

Wybieramy najpiękniejszą bramkę roku! Zgłoś swojego kandydata

Wolej, przewrotka czy potężne uderzenie zza pola karnego - o tym, jak została strzelona najpiękniejsza bramka 2011 roku, zdecydujecie sami. Swoje propozycje składajcie w dziale "Piłka nożna", wysyłając artykuł z klipem wideo. Do boju!

 / Fot. Roberto, CC 3.0 / wikipediaBundesliga, Ekstraklasa, Primera Division, Serie A, i tak dalej, i tak dalej. Europa, Azja i Ameryka - cały świat gra w piłkę nożną. W każdym meczu (zazwyczaj) padają bramki. Nie wszystkie są spektakularne, lecz niektóre zapierają dech w piersiach i powodują, że większość z nas zastanawia się "jak on to zrobił?".

Wiadomości24 postanowiły skupić się na najpiękniejszych bramkach roku 2011. Kto został, lub zostanie, strzelcem najbardziej finezyjnego gola? O tym zdecydujecie Wy!

Zasady są proste


Zbieramy Wasze propozycje na "bramkę roku". Materiały z klipami (najlepiej z serwisu youtube) wysyłajcie do działu "Piłka nożna". Pod koniec roku Wiadomości24 urządzą głosowanie, by wyłonić najpiękniejszą bramkę roku!

Jak zgłosić swój typ?
Przede wszystkim należy zarejestrować się w W24. Następnie, poprzez panel autorski, dodajemy artykuł, w treści którego wstawiamy link do filmu z bramką. Tytuł Waszego materiału powinien wyglądać: "Bramka roku. (Mecz). (Autor gola), tj. np. "Bramka roku. Polska - Białoruś. Brożek"

Pierwszy materiał z propozycją na najładniejszą bramkę 2011 roku wysłał do Wiadomości24 Michał Kędzierski. Zobaczcie fantastyczny strzał Cesca Fabregasa!

Na zachętę, najpiękniejszy gol zdaniem W24! Bramka roku. Leverkusen - Wolfsburg. Eren Derdiyok.Który z autorów W24 wyśle bramkę, zapierającą wszystkim dech w piersiach? O tym zdecydujecie za niespełna dwa miesiące. Tymczasem czekamy na Wasze propozycje!


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.