Facebook Google+ Twitter

Wybierasz się do Płocka? Warto odwiedzić Park 27 Dębów

Park na Podolszycach Północnych, jest jednym z miejsc, godnym polecenia w Płocku. Nazwany został Parkiem 27 Dębów, aby upamiętnić 27-letni pontyfikat Jana Pawła II.

 / Fot. Fot. Kamil PrzybylińskiPowstał w 2001 roku i jest otwarty przez cały tydzień od 6 do 22. Codziennie przyciąga tłumy ludzi, którzy pragną odpocząć od miejskiego zgiełku. Rano możemy spotkać mamy z dziećmi, natomiast po południu młodzież i dorosłych, którzy wypoczywają po kolejnym ciężkim dniu w szkole bądź pracy.

Park ma do zaoferowania wiele atrakcji. Dla dzieci czeka dobrze wyposażony plac zabaw, na którym mogą bawić się godzinami. Z drugiej strony mamy mogą usiąść na pobliskich ławeczkach i przyglądać się, jak ich pociechy miło spędzają czas. / Fot. Fot.Kamil Przybyliński

W parku jest czysto i przyjemnie. Drzewa pozwalają schronić się przed słońcem. Możemy spotkać również różne gatunki kwiatów i krzewów. Młodzież także znajdzie coś dla siebie. Znajduje się tu plac z rampami i skoczniami, które codziennie są oblegane przez skaterów. Również pomyślano o starszych osobach, odwiedzających to miejsce. Są tu dwa stoły, na których można grać w karty, bądź w szachy.

Nad naszym bezpieczeństwem czuwa strażnik. Park jest monitorowany.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.