Facebook Google+ Twitter

Wybierasz się na Mazury przez Pułtusk? Lepiej znajdź inną trasę

Prace przy remoncie dróg są prowadzone na wszystkich najbardziej ruchliwych drogach w Pułtusku, czyli na drodze krajowej Nr 61, na odcinku – od ul. Kościuszki do ul. Warszawskiej.

Zakorkowany Pułtusk / Fot. Ewelina JońskaRemont drogi wynika z planu robót zarządcy drogi, tj. Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział Mazowiecki. Niestety, duży ruch na tej drodze powoduje, iż prace budowlane utrudniają życie użytkownikom drogi.

Pułtusk w kurzu / Fot. Ewelina JońskaW całym Pułtusku panuje chaos. Czy to południe, czy wieczór, weekend czy środek tygodnia - ulice są zakorkowane. Kto chce jechać na Mazury przez Pułtusk musi zdobyć się na anielską cierpliwość by odczekać swoje. Nie ma też mowy o objeździe, gdyż wszelkie boczne ulice prowadzą ostatecznie do jednej wyjazdowej z miasta bądź wjazdowej do miasta.

Poza tym robotnicy nie zwracają na nikogo uwagi. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte aby uniknąć kolizji z koparką bądź innymi maszynami. Piesi również maja utrudnione życie, gdyż ulice są zakurzone, cudem można przejść przez pasy, bo wszędzie jeżdżą maszyny bądź biedni kierowcy Pracownicy nie zwracajacy na nikogo uwagi / Fot. Ewelina Jońskapróbujący przedostać się przez miasto. W dodatku robotnicy nie dbają o bezpieczeństwo przechodniów i szlifując czy też piłując kostkę częstują ludzi opiłkami i małymi odpryskami, co może przysporzyć niemałego bólu. Może trzeba poczekać aż wydarzy się tragedia, żeby władze dostrzegły problem?

Czemu, mimo utrudnień, zgłaszanych przez mieszkańców oraz osoby przejeżdżające przez miasto, starosta Pułtuska Andrzej Dolecki nic z tym nie zrobi? Według niego remont jest po prostu konieczny, a za sposób jego przeprowadzania odpowiada GDDKiA Oddział w Warszawie. Tak oto wymiguje się od odpowiedzialności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

No to dodam, że zaczęli jeszcze przed świętami Wielkanocnymi ;p 5* - ciekawa byłam jak wygląda teraz sytuacja w Pułtusku, no i już wiem.. Stan opłakany..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystko możliwe, może i jest to forma walki z bezrobociem ale wybierają w takim razie najgorszą formę. Byłam świadkiem jak kobieta z malutkim dzieciątkiem w wózku szła chodnikiem, a tu pan sobie piłował i nic go nie obchodziło, że okruchy fruwają. Sama jednym z nich zostałam uderzona w twarz.Skandal!

Komentarz został ukrytyrozwiń

To norma w tym kraju rozwalić i remontować oby jak najdłużej to forma walki z bezrobociem?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.