Facebook Google+ Twitter

Wybierz "Gwiazdy Dobroczynności"!

Można już głosować w tegorocznej edycji plebiscytu "Gwiazdy Dobroczynności" organizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Tygodnik Newsweek Polska.

Jak zagłosować w plebiscycie na typowaną przez siebie gwiazdę?
Należy zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie http://www.gwiazdydobroczynnosci.pl/regulamin-glosowania/ potem wybrać po jednej gwieździe w każdej kategorii konkursowej i kliknąć na jej zdjęcie, wpisać swój adres e-mail i kliknąć "zagłosuj" - i głos jest oddany.

Kategorie w których można wybierać laureatów to:
Wolontariusz, Twarz kampanii społecznej, Dobroczyńca organizacji społecznej, Zaangażowanie w program społeczny oraz Własna działalność społeczna.

Dochód z Konkursu przekazywany zostanie na konto Funduszu "Pozytywka". Jest to fundusz celowy powołany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Tygodnik „Newsweek Polska” wspierający edukację i wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością.

"Nauka dziecka z niepełnosprawnością wymaga o wiele więcej nakładów finansowych, pracy i poświęcenia niż pełnosprawnego rówieśnika, często wymaga także wysiłku i poświęcenia kosztem pracy zawodowej rodzica. Fundusz działa na rzecz wyrównywania szans rozwoju dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością. Środki Funduszu wspierają organizacje pozarządowe działające na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością" - czytamy na stronie konkursu "Gwiazdy Dobroczynności".

Głosy oddawać można do 10 stycznia 2011 r.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ja też już wybrałam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już zagłosowałem!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.