Facebook Google+ Twitter

Wybierz kadrę na Euro 2012 z W24 - część III

W świąteczny weekend zapraszam do wybierania tych pomocników, którzy najbardziej zasługują na grę podczas Euro 2012.

Sonda

Który pomocnik powinien zagrać na Euro 2012?

Jesteśmy już blisko wyboru najlepszych piłkarzy, którzy naszym zdaniem powinni zagrać z orzełkiem podczas polsko-ukraińskiego czempionatu. Dzisiaj wybieramy pomocników spośród tych, którzy zdaniem nas, mają największe szanse i możliwości, aby zagrać na Euro. Zatem, do dzieła!

Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund)

– kapitan reprezentacji pod koniec rundy zaczął dostawać więcej szans w drużynie mistrza Niemiec. Poza tym – wiadomo: szybki, dobry technicznie, gra przed dużą publicznością w Dortmundzie. Jedyne, co można mu zarzucić, to to, że jest kapitanem, który nigdy na poważnym turnieju nie był (kontuzja wyeliminowała go z Euro 2008)

Dariusz Dudka (Auxerre)

– uniwersalny jak mało kto w naszej kadrze – równie dobrze może zagrać defensywnego pomocnika, jak i obrońcę lewego, prawego, środkowego… Mając takie możliwości, powinien zagrać w turnieju.

Adam Matuszczyk (FC Kolonia)

– trzeba obiektywnie przyznać, że jest to dobre odkrycie Smudy. Młody zawodnik grał już jednak więcej w Bundeslidze i można się zastanawiać, czy będzie w formie w czerwcu.

Adrian Mierzejewski (Trabzonspor)

– w lecie wyjechał do Turcji za rekordowo wysoką cenę. W kraju nad Bosforem wiedzie mu się jednak różnie – raz zagra lepiej, a raz gorzej, co zaczynają mu wypominać miejscowi kibice.

Sebastian Mila (Śląsk Wrocław)

– czołowa postać czołowego klubu naszej Ekstraklasy z pewnością zasługuje na to, aby dostać szansę. Powrócił do reprezentacji po 5 latach, a przecież mówimy o zawodniku, który był już na mundialu (w Niemczech, ale nie zagrał ani minuty).

Rafał Murawski (Lech Poznań

) – krótko po powrocie do Polski z Rubina Kazań nie prezentował się najlepiej, jednak dzisiaj gra już na swoim normalnym, dobrym poziomie.

Ludovic Obraniak (OSC Lille)

– w drużynie mistrza Francji gra – nie gra. W reprezentacji dotychczas nic wielkiego nie pokazał. Czy zasługuje na to, aby pokazać się na Euro?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.