Facebook Google+ Twitter

Wybierz najlepsze oprogramowanie kodów kreskowych dla Twojej firm

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-27 13:08

teraz tworzyć liniowe i kody kreskowe 2D za pomocą oprogramowania do kodów kreskowych DRPU ekspres do celów zarządzania przedsiębiorstwem

W dzisiejszym świecie, kody kreskowe są bardzo przydatne dla usług biznesowych i produktów, takich jak detergenty można kupić w sklepie, książki, sprzedaży detalicznej i produkcji wyrobów oraz pozycji programowych. Zasadniczo etykiety kodów kreskowych przechowywać informacje dotyczące wytwarzania produktu, datę ważności i inne szczegóły, jak również dla celów śledzenia i inwentaryzacji.

Kody kreskowe są przydatne w śledzeniu informacji dla różnych obszarów zastosowań, takich jak wyposażenie, usługi pocztowe i pieniężne bankowe, kody kreskowe, kody kreskowe na e-mail faktur itp przy pomocy tagów biznesowych i etykiet, łatwo generują zrazy płatności, automatyzacji sprzedaży / zakupu, jak również informacji zautomatyzować usługi organizacyjne.

Teraz, jeśli chcesz tworzyć kody kreskowe i tagi do produktów i usług biznesowych, a następnie DRPU oprogramowanie kodów kreskowych drukarki etykiet jest to najlepszy wybór, aby wykonać to zadanie w sposób zautomatyzowany. Ten program znakowania tworzy liniowe i 2D tagów biznesowych i etykiety dla celów etykietowania, bez konieczności stosowania umiejętności technicznych. Ten program pozwala na wysłane wygenerowane kody kreskowe do dowolnego określonego konta e-mail bezpośrednio z aplikacji. Jeśli kiedykolwiek chcesz wydrukować wygenerowane kody kreskowe, a następnie program składa się z zaawansowanych ustawień, aby wydrukować wygenerowane kody do jakichkolwiek określonych arkuszy papieru za pomocą lasera lub drukarki termiczne. Program bezpośrednio importuje większość serii kodów kreskowych do programu, który pomaga w rozwoju naklejki kodów kreskowych w określony sposób.

Cechy etykiet kodów kreskowych producent oprogramowania, takich jak: --->

 Program obsługuje wszystkie rodzaje platformie Windows, takich jak XP, Vista, 7 itp do projektowania i drukowania etykiet i kodów kreskowych w swojej tagów wzór.
 Po utworzeniu etykiety z kodem kreskowym i naklejki, użytkownik z łatwością przenoszony generowane kody kreskowe do dowolnego określonego konta e-mail w zaledwie ułamek sekundy.
 narzędzie Oznakowanie składa się z opcji druku zaliczki wydrukować wygenerowane kody kreskowe do żadnych określonych arkuszy papieru za pomocą lasera lub drukarki termiczne.
 Dzięki interaktywnym graficznym interfejsem użytkownika, program pozwala wprowadzić wartości nagłówka i stopki kodów kreskowych, a także różne narzędzia do rysowania, jak ołówek, tekst, prostokąt, obrazu itp wytwarzania kody kreskowe bardziej interaktywne i biznesu patrząc.
 Bar kodowania narzędzie łatwo zapisywane generowane kody kreskowe do dowolnego formatu obrazu, takich jak JPEG, GIF, WMF itp dalszych celów drukarskich.
 Za pomocą tego narzędzia programu łatwo zaprojektować naklejki i kupony w losowej, sekwencyjnym, jak i możliwość stałej serii, które będą dostosowane do potrzeb biznesowych.
 Będzie łatwo skopiować i wkleić kody kreskowe na innej aplikacji Windows, jak MS Word, Excel i farby itp
 ułatwia także do tworzenia kodów kreskowych etykiety o dowolnym kształcie i wielkości, jak prostokąt, koło itp do własnych celów biznesowych.
(Tarun Tyagi)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.