Facebook Google+ Twitter

Wybierz się na Wielki Szyszak w Karkonoszach

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-09-18 10:30

Wielki Szyszak - 1509 m n.p.m. - jest najwyższym szczytem Karkonoszy zbudowanym z granitu, po Śnieżce drugi co do wysokości szczyt w Sudetach. Pokryty gołoborzem leży na granicy z Czechami.

1 z 5 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Zbocza porośnięte są roślinnością charakterystyczną dla klimatu alpejskiego. Fot. Kazimierz Kolebuk
Zbocza porośnięte są roślinnością charakterystyczną dla klimatu alpejskiego. Fot. Kazimierz Kolebuk

Wybrane dla Ciebie:


Informacje z regionu
malopolska.naszemiasto.pl


Komentarze (26):

Sortuj komentarze:

Tak jak sądziłem od początku pana nadzwyczajnej aktywności na link panie Kolebuk, w większości spraw, w których zabiera pan głos - jest pan dyletantem. Idzie pan na ilość, a z jakością publikacji jest kiepsko.
Rodzina arystokratów z Turyngii, to ród Schaffgotschów, a nie Schaffengotsów jak pan napisał pod zdjęciem.
I nie jest to literówka z pewnością.
Zdjęcia rzeczywiście nie powalają - jak na artystę.
Gratuluję dużej ilości wielbicieli popierających pańskie komentarze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdzie, mnie prostemu amatorowi udzielać ARTYŚCIE rad i wskazówek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kazimierz Kolebuk
  • Kazimierz Kolebuk
  • 20.09.2010 14:44

@Daniel - zaraz poczytam. Mam ostatnio takie odczucia, że co nie napiszę uraża to ambicję pewnej grupy osób nieomylnych, którzy zachłysnęli się jedyną lub kilkoma ocenami pięciogwiazdkowymi pod swoja galerią.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kazimierzu, czym robi się ten portal ująłem w swoim artykule pt. Dziennikarstwo Obywatelskie - uskrzydlanie czy podcinanie skrzydeł - myślisz,że mi ten artykuł tu wpuszczą?;) Póki co jest na TVNie;)

http://kontakt24.tvn.pl/artykul,dziennikarstwo-obywatelskie-uskrzydlanie-czy-podcinanie-skrzydel,21030.html

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.09.2010 14:13

@Daniel - wdzięczny jestem za obronę nie tyle mnie samego co istoty funkcjonowania portalu. Tylko raz spotkałem się z grzecznym odesłaniem do lepszej fotogalerii i za to dziękuję. Tu raczej dąży się do zmarginalizowania autora, nie chodzi o wskazanie błędów w fotografowaniu.
@ Krystian - pokrętna jest Twoja logika - by móc oceniać utwór muzyczny, piosenkę - należy dysponować co najmniej słuchem muzycznym, mieć poczucie rytmu i wrażliwość artystyczną. By móc ocenić obraz malarza, trzeba mieć zielone pojecie o sztuce, technikach malarskich, perspektywie, proporcjach, mieszaniu farb, nakładaniu podkładu, tle i temacie obrazu. By móc właściwie ocenić jakość zdjęcia nie wystarczy robić zdjęcia, trzeba mieć przygotowanie teoretyczne, mieć duszę artysty a nie tylko dobry aparat.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.09.2010 14:03

@Krystian - i dalej Pan brnie - ani jednego słowa, co jest złego w moich zdjęciach - dowala Pan autorowi, zamiast ocenić zdjęcia pod katem techniki lub wartości. I o tym piszę. Merytoryczna krytykę jestem w stanie przyjąć, nie tylko na klatę. Ale żenujące jest jest Pana i Panu podobnym pisanie w stylu z naszej klasy:
"och i ach" , "super fota" "niezłe zdjątko" . Pomylił Pan W24 z Naszą Klasą. Zamieścił Pan tu 4 wpisy i żaden nie odnosi się do zdjęć. Sama mizeria...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krystianie..
Co mi tu rzucasz moim wykasowanym przez redakcję komentarzem?
Wiesz.. mimo powiadania w sobie pełnego morza złych emocji, wolę je wypisać, niż wykomentować. Nie lubię oglądać kiepskich zdjęć to tego nie robię. Nie muszę od razu dawać 1gwiazdki czy walić po oczach autorowi tychże fotek.
Chcę pokazać mu,jak się robi zdjęcia - robię lepsze, albo kieruję go (mailem,a nie obraźliwym komentarzem) na stronę, gdzie je ujrzy.
Chcę by moje artykuły zawsze były na wierzchu... NIE, nigdy nie dam minusa czy 1nej gwiazdki komuś lepiej ode mnie notowanemu.. Higiena psychiczna przede wszystkim! Kiedyś też do niej dorośniesz...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Zlikwidować to trzeba tego Kaczyńskiego.. "
Coś z pamięcią?
Nikt nie broni publikować zdjęć, wystarczy przeczytać o co toczy się dyskusja ale pewnie zanim przeczytasz kilka wątków zapomnisz co było w pierwszym.;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To ja już nie rozumiem dla kogo jest to portal. Dla tych co piszą nie, bo mogą coś źle napisać np. Prezesa Kaczyńskiego obraźliwie nazwać... Jarkiem - jak zrobiłem to ja.
Dla tych, co robią zdjęcia też nie, bo nie są one jak z albumu National Geographic. To po co jest ten portal? By się czepiać jak nie redakcja za teksty, to zawodowe oczy za zdjęcia?! Robisz ładniejsze - fajnie. Góry lepiej Ci pozują - doskonale. Masz aparat za 20tys. i obiektyw a 30. Gratuluję!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie jestem dziennikarzem i nigdy się w ten sposób nie tytułowałem, tym bardziej dziennikarzem zawodowcem czy dziennikarzem artystą ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.