Facebook Google+ Twitter

Wybierz swój Cud Polski i zostań współautorem przewodnika!

Znasz piękne miejsca w Polsce, o których nie słyszeli inni? Podziel się swoją wiedzą! Masz szansę zostać współautorem przewodnika "Polska według internautów", który zostanie wydany nakładem Wydawnictwa Bezdroża już na wiosnę.

 / Fot. screan ze strony http://www.planetamlodych.pl/?section=aktualnosci&id=346Być może zaciekawił Cię Festiwal Kaszy albo nie możesz wyjść z podziwu nad jakimś dziełem sztuki? Może wolisz podziwiać Zamek w Malborku lub spacerować w Dolinie Pięciu Stawów Polskich? A może w innym miejscu urzekło Cię coś szczególnego? Wydawnictwo Bezdroża wraz z portalem e-przewodniki.pl organizuje plebiscyt na 7 nowych cudów Polski.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zalogować się na stronie www.e-przewodniki.pl. Możesz wziąć udział w konkursie w dwojaki sposób: głosując na jeden z obiektów w jednej z siedmiu kategorii albo dodając swoje fotografie lub komentarze związane ze zgłoszonymi obiektami (zwiększając tym samym swoje szanse na wygraną). Masz okazję podzielić się ciekawymi informacjami na temat ulubionych miejsc na terenie Polski. Możesz dodać własną trasę wędrówki po ciekawych miejscach, dopisać komentarz lub umieścić zdjęcie obiektu.

Możesz zgłosić również własną propozycje obiektów do głosowania w jednej z 7 kategorii:
1. Zamki
2. Zabytki sakralne
3. Pałace
4. Zabytki techniki
5. Ogrody, parki
6. Rozrywka
7. Dzieła sztuki

Spośród nadesłanych przez internautów komentarzy i propozycji fotograficznych redakcja Bezdroży wybierze najciekawsze i te staną się częścią nowego przewodnika. Zwycięzcy plebiscytu otrzymają atrakcyjne nagrody (do wygrania są m.in. kurtki sportowe, termosy, kursy językowe i przewodniki) oraz staną się współautorami przewodnika po nowo wybranych najpiękniejszych zakątkach Polski, pt. "Polska według internautów".

Konkurs będzie trwał do 15 grudnia.

Regulamin konkursu znajdziecie na stronie:
e-przewodniki.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

+ 15 grudnia to już całkiem niedaleko. Dzięki za info.

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ za informację

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.