Facebook Google+ Twitter

Wybierz z nami Wychowawcę Roku 2010 w swoim województwie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-03-18 16:03

Już po raz drugi rusza konkurs, w którym możesz nagrodzić najlepszego wychowawcę w swoim województwie. Zapraszamy wszystkie polskie szkoły do zgłaszania kandydatów na Wychowawcę Roku 2010. Spośród zgłoszonych nauczycieli wybranych zostanie16 najlepszych wychowawców.

 / Fot. LogoZgłaszanie kandydatów

W pierwszym etapie zapraszamy wszystkich do zgłaszania kandydatur wychowawców za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie w zakładce: Wychowawca Roku 2010.

Aby zgłosić kandydata wystarczy wypełnić formularz - wpisując: dane wychowawcy, nazwę szkoły oraz krótkie uzasadnienie wyboru. Każda osoba może zgłosić tylko jednego kandydata. Zgłoszenie kandydata jest jednoznaczne z oddaniem na niego jednego głosu.

Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny na stronie internetowej www.szkolabezprzemocy.pl od 10 marca do 4 kwietnia 2010 r. Wśród wszystkich głosujących zostanie wylosowana jedna osoba, która otrzyma nagrodę niespodziankę.
Zdjęcie z gali Wychowawca Roku 2009 / Fot. Polskapresse
Weryfikacja i wybór finalistów

W drugim etapie konkursu (od 7 do 30 kwietnia 2010 r.) grupa ekspertów złożona z dziennikarza gazety regionalnej oraz przedstawicieli środowiska lokalnego, w tym pracownika kuratorium oświaty lub przedstawiciela wydziału edukacji gminy lub powiatu - w oparciu o liczbę oddanych głosów i uzasadnienia - wybierze po 10 finałowych kandydatów w każdym województwie.

Nazwiska 10 finalistów z każdego województwa zostaną zamieszczone na kuponach konkursowych. Kupony będą publikowane na łamach dzienników regionalnych od 4 do 15 maja 2010 r.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.