Facebook Google+ Twitter

Wybierzmy Działacza Obywatelskiego Roku 2008!

Już po raz trzeci w historii internauci wybiorą Dziennikarza Obywatelskiego i Blogera Roku w konkursie organizowanym przez Wiadomości24.pl. Po raz pierwszy za to będziemy przyznawać tytuł Działacza Obywatelskiego Roku. Celem jest pokazanie jak najszerszej publiczności (a także nagrodzenie) osób, które prowadzą działalność na rzecz innych – m.in. społeczności lokalnej, potrzebujących.

Logo ngo.pl / Fot. ngo.pl---------------------------------------------------
Zgłoś się do konkursu:

DZIAŁACZ OBYWATELSKI 2008 ROKU

---------------------------------------------------

Poprosiliśmy o pomoc fachowców i naszym partnerem w konkursie jest portal organizacji pozarządowych www.ngo.pl, prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Wyboru najlepszych dokonacie Wy, czyli internauci używając specjalnego formularza na stronie Wiadomości24.pl; a także Kapituła Konkursu Działacz Obywatelski 2008 Roku. W jej składzie są m.in.: Anna Dymna, aktorka i prezes Fundacji „Mimo Wszystko”, Izabela Dembicka z portalu www.ngo.pl, Stanisława Retmaniak ze Stowarzyszenia Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL. Patronat nad tym konkursem objął dr Janusz Kochanowski - Rzecznik Praw Obywatelskich.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. APPEtap zgłoszeń do konkursu rozpocznie się w połowie stycznia. Działacze będą mogli zgłaszać się samodzielnie, zakładamy również możliwość zgłaszania kandydatów do konkursu przez osoby trzecie. Kandydaci do tytułu Działacza Obywatelskiego Roku będą wysyłać do nas materiały z sieci (prasy, radia, telewizji, portali internetowych) w postaci linków, opisujące działalność danej osoby z roku 2008 – bo tego okresu dotyczy nasz wybór. Ci, którzy takowych materiałów nie posiadają będą mogli skorzystać z pomocy serwisu Wiadomości24.pl, opublikować materiały u nas (także po 1 stycznia 2009 r., ale koniecznie przed 3 lutego) i zgłosić je, a właściwie kandydata, do konkursu. Etap głosowania rozpocznie się na początku lutego.

Gala finałowa, na której nagrodzimy zwycięzców, odbędzie się na początku marca. Warto startować w konkursie, ale warto także głosować. Na tych którzy, oddadzą swój głos w którymkolwiek z konkursów, także czekają nagrody. Rozlosujemy je na przełomie marca i kwietnia.

Więcej szczegółów wkrótce. Tutaj możecie przeczytać zaś o tegorocznej edycji konkursu na Dziennikarza Obywatelskiego Roku oraz poznać skład Kapituły Dziennikarskiej.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

a kiedy pojawia sie osoby ostatnio zgloszone, bo jakis zastoj na liscie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.12.2008 16:54

Interesujący tekst.Dziękujemy za informację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Więc to jest ta niespodzianka... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.