Facebook Google+ Twitter

Wybory 2011. "Chodźcie z nami" - wizualna ofensywa wyborcza PiS

Kolorowe plakaty, billboardy z "aniołkami", grafiki w czasopismach oraz dwa nowe spoty telewizyjne - tak w skrócie prezentuje się plan ofensywy wyborczej Prawa i Sprawiedliwości.

Sonda

Czy pójdziesz za aniołkami Kaczyńskiego?

 / Fot. PAP/Jacek TurczykPiS zamierza w pełni wykorzystać trzy tygodnie, które pozostały do wyborów parlamentarnych. Swoją ofensywę wyborczą zacznie już dziś, w sobotę 17 września, prezentując nowe billboardy - donosi Rzeczpospolita.

Olbrzymie plakaty PiS mają być skierowane głównie do młodych obywateli kraju, a pojawić się na nich mają kandydatki partii - m.in. Sylwia Ługowska, Ilona Klejnowska oraz Magdalena Żuraw. Atrakcyjne "aniołki Kaczyńskiego" - bo tak ochrzciły je media - nawołują z billboardów "Chodźcie z nami". Młode dziewczyny przypominają, że to właśnie za rządów Prawa i Sprawiedliwości wprowadzono ulgi prorodzinne oraz stworzono milion nowych miejsc pracy.

Czytaj też: Amerykanie o Kaczyńskim: "wybitny intelekt o twardych poglądach"

Ofensywa wyborcza PiS to także spoty "Polacy zasługują na więcej", w których przeczytamy hasła "Rozsądnie gospodaruję budżetem", "Szanuję cudzą i własną pracę", czy "Nie ma biednych krajów, są tylko źle rządzone".

Według informacji Rzeczpospolitej, w następnym tygodniu możemy spodziewać się kolejnych plakatów partii Jarosława Kaczyńskiego oraz reklam w czasopismach. Hasła ze spotów ujrzymy najprawdopodobniej w kilku kolorowych tygodnikach, m.in. "Tele Świecie" i "Chwili dla Ciebie".

Źródło: Rzeczpospolita.pl


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

zx
 • zx
 • 05.10.2011 00:10

- WYNIKI WYBORÓW: PIS-52%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM. Dziwi TOTALNA NAGONKA : premiera , PO ,SLD,..., pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 10 ml. wyborców PIS-u oraz ciągłe WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO ,PSL). Młodzi i starsi pytają-czy dalej będą? :dzielić i opluwać POLAKÓW? ,dawać tylko STOŁKI KOLESIOM(mimo braku kwalifikacji) podejmować decyzje WYWRACAJĄCE wszystko do GÓRY NOGAMI?, totalnie POWIĘKSZAĆ DŁUG POLSKI, OKRADAĆ przyszłych emerytów z OFE,...,wyrażać: PYCHĘ,INSYNUACJE,CHAMSKIEOPLUWANIE,CYNIZM,LEKCEWAŻENIE,DESTRUKCJE,AGRESJĘ,HI POKRYZJĘ , BŁAZENADĘ ,MATACZENIE, PLOTKI, KŁAMSTWA,...w stosunku do większości społeczeństwa- ciągle jedynie grożą :wojną, polityczną ZEMSTĄ, ... - Nie głosujmy na nich-tylko na J.KACZYŃSKIEGO i PIS ,aby SAMODZIELNIE MOGLI RZĄDZIĆ przez 4 lata i ODPOWIADAĆ przed SPOŁECZEŃSTWEM za SWOJE RZĄDZENIE (SAMODZIELNE) . PO PROWADZĄ POLSKĘ DO WIĘKSZEJ ZAGŁADY NIŻ GRECJA,eksmituje na bruk. Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom, aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta? -niezgodne z konstytucją?). Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. PObolszewia?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- ale to nie ciekawi to media?- Palikot USTALAŁEM z Tuskiem atak na KACZYŃKIEGO ...
Amerykanie o Kaczyńskim: "wybitny intelekt o twardych poglądach".
.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mnb
 • mnb
 • 21.09.2011 23:19

NIE MOŻNA UFAĆ PO.WYNIKI WYBORÓW PIS-41% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,pozostałe po 0,2% ..DWA OBLICZA PObolszewi?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,aferzyści,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- nie ciekawi to media?- piszą;POligłupy poza sejmem-ĆPUN?-Palikot USTALAŁEM z Tuskiem atak na KACZYŃKIEGO- pierwszy skandalista PR,kłamca,hipokryta,cynik,... Premier walczy z kibolami,zamyka stadiony-sam podejmował decyzję o REPRESJACH i ich karaniu,a winą obarcza opozycję w internecie-totalna HIPOKRYZJA!!!
klęska,katastrofa,hipokryzja,dyktatura, ...,totalitaryzm(prof.Staniszkis)- mówią - PREMIER w kampani ZADŁUŻA NA POTĘGĘ POLSKĘ WYDATKAMI gorzej niż GRECJĘ ..-jak za stanu wojennego?
TOTALNA KOMPROMITACJA MEDIÓW,HIPOKRYZJA,CYNIZM,CHAMSTWO,... mediów?(tvn24,info,polsat,superstacja-godz.13,40-robią to zbyt często) przerwanie KONFERENCJI PRASOWYCH J. KACZYŃSKIEGO i pokazywanie premiera Tuska...-czy paranoja mediów?-plotkują studenci-ANARCHIA,totalitaryzm,...?czy premier wraz z mediami będzie gonił za J.KACZYŃSKIM i PRZERYWAŁ KONFERENCJE PRASOWE i pytania do J KACZYŃSKIEGO i ludzi PIS-u?????? -także często są PRZERYWANE KONFERECJE PROGRAMOWE J.KACZYŃSIEGO i PIS. KIEROWCO nie głosuj na obecny (nie)rząd - WSZYSTKO ROBIĄ ,aby ludzie mieli jak najmniej pieniędzy-bo będą karani WIELOMA NOWYMI PUNKTAMI-cobędzie prowadziło do zabierania PRAW JAZDY,a więc STRACĄ DUŻE PIENIĄDZE NA ZDANIE NOWEGO EGZAMINU.

Tylko międzynarodowa komisja może wyjaśnić tragedię SMOLEŃSKĄ-duże zaniedbania premiera ,rządu, ....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jarema
 • Jarema
 • 20.09.2011 11:50

Moje zdanie o wyborach jest następujące: Obecna ekipa rządząca chce wygrać ponieważ wie ,że to ciepłe
i dobrze płatne stołki . W dodatku żadnej odpowiedzialności za sprawowane rządy.
Natomiast PIS moim zdaniem chyba nie zdaje sobie sprawy, jak wielką odpowiedzialność bierze na siebie
w przypadku wygranych wyborów. Mimo wszystko ktoś musi: Życzę wygranym powodzenia .

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 18.09.2011 15:35

Tu to jest atrakcja :

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/300025_10150380146771414_721956413_9966637_905259093_n.jpg

Komentarz został ukrytyrozwiń
akira
 • akira
 • 18.09.2011 09:30

Jak ludźmi można manipulować? A no można skoro PO wciąż trwa. SLD rozsypało się po aferze Rywina, PO bezwstydnie wywinęło się spod toporka afery hazardowej chodź była dużo groźniejszą aferą. Dwie rzeczy o tym zadecydowały. Pierwsza. Media usłużne PO i druga, ludzie tacy jak wy pod spodem, łatwi w manipulacji i do owijania sobie na palec. "Chodźcie z nami" Pójdę, byle nie zostać w obecnym szambie. Stójcie tu jeśli chcecie i wmawiajcie ludziom, że wcale nie śmierdzi. Wasza wola.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
 • gorol
 • 18.09.2011 06:26

piekne kobiety zginely pod smolenskiem.zawinila glupota zacietrzewienie brak wyobrazni zawisc uwzietosc....wyslano ich na smierc.dokat to znowu mamy isc.co to za eksperyment

Komentarz został ukrytyrozwiń

A dokąd to sie paniusie wybierają? Pod pałac? Czy do ciucholandu za Rokiciną?

Komentarz został ukrytyrozwiń
@ Konopka
 • @ Konopka
 • 17.09.2011 20:58

Przecież pan wie ,że prezes traktuje je przedmiotowo .Po wyborach szybko się ich wyzbędzie. Prezes nie lubi kobiet.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 17.09.2011 19:45

Najpiękniejsza jest Nelly Rokita co pobiła dyrektora muzeum w Mińsku Mazowieckim [ Celeja]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mądrę piękne kandydatki Prawa i Sprawiedliwości na posłanki zachęcają szczególnie kobiety ale nie tylko do pójścia na wybory i oddanie głosu na PIS. Zdajmy się na wrodzoną intuicje kobiet.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.