Facebook Google+ Twitter

Wybory 2011. Młodzi też głosują!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-10-09 13:30

W apolitycznej akcji "Młodzi głosują" wzięło udział mnóstwo szkół, bo aż 1454.

Akcja jest organizowana przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i ma na celu przygotowanie młodych ludzi do dorosłego życia, które wiąże się m.in. z wyborem władz naszego kraju. Organizatorzy akcji liczą także na zwiększenie frekwencji w wyborach powszechnych w najbliższych latach.

To na kogo będziemy głosować i czy w ogóle oddamy głos jest indywidualną decyzją każdego obywatela. Kampania uświadamia, że warto głosować.

Wielu uczniów z pewnością podeszło do głosowania w sposób poważny, ale na pewno utworzyła się grupka ludzi, która zagłosowała dla zabawy. Miejmy nadzieję, że gdy ich głos naprawdę będzie się liczył, podejdą do głosowania w sposób należycie istotny.

Pomimo, że akcja jest apolityczna i nie popiera żadnej partii, wyniki zostaną opublikowane na stronie CEO. Ogłoszenie wyników prawyborów parlamentarnych nastąpi po rozstrzygnięciu głosowania dorosłych.

Dzięki projektowi "Młodzi glosują", niepełnoletnia młodzież również może wyrazić swoje zdanie na temat sytuacji w kraju.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.