Facebook Google+ Twitter

Wybory 24 września, czyli jak schować coś na środku ulicy?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-05-08 22:47

- Warszawa potrzebuje twojego głosu! - tak przekonuje Paweł Piskorski i sztab wyborczy Unii Wolności, co uważniejszych mieszkańców dzielnicy Ursynów w Warszawie. Sprawa jest pilna: wybory samorządowe już 24 września. Jak to możliwe?

1 z 2 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Paweł Piskorski apeluje... z zapomnianego przez Boga i wyborców - choć przytwierdzonego do słupa na środku ulicy Dereniowej plakatu.fot. Marek Suchecki
Paweł Piskorski apeluje... z zapomnianego przez Boga i wyborców - choć przytwierdzonego do słupa na środku ulicy Dereniowej plakatu.
fot. Marek Suchecki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Komitety wyborcze mają 30 dni na usuniecie pozostałości po swojej kampanii. Na plakatach obiecują wiele, ale jak im wierzyć skoro nie potrafią sobie poradzić nawet z tak prostą czynnością jak posprzątanie po sobie. Podobny fotoreportaż wykonałem we Wrocławiu 2 tygodnie po wyborach. Znam miejsca gdzie aż się roi od plakatów do dnia dzisiejszego. Chyba pokuszę się o kolejny reportaż o tych, co nadal trzymają się mocno...wrocławskich murów.(+) za zauważenie problemu i wywróconego Pana Piskorskiego :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.