Facebook Google+ Twitter

Wybory do PE we Wrocławiu – relacja prosto z anteny!

Już o 22 zakończy się cisza wyborcza – ze sztabów wyborczych kandydatów do Parlamentu Europejskiego zaczną spływać wstępne informacje o rezultatach głosowania. Na Wiadomości24.pl relacja z wrocławskiego podwórka wyborczego co kilkanaście minut.

Na antenie Akademickiego Radia LUZ 91.6 FM już od 21.45 rusza studio wyborcze! W serwisie Wiadomości24.pl będziemy na bieżąco publikować wypowiedzi zbierane przez dziennikarzy wrocławskiej rozgłośni. - Nasi dziennikarze są w sztabach PO, PiS i SLD, gdzie będą rozmawiać z kandydatami do PE i nie tylko z nimi. Na antenie pojawią się sondy, przygotowane przez reporterów, będziemy na bieżąco podawać informacje z Komisji Wyborczych, dotyczące frekwencji. Przyjrzymy się również, jak wybory przebiegały w pozostałych krajach Unii Europejskiej – mówi Dominika Kalinowska, wydawca wieczoru wyborczego.

Prócz tego na antenie radia regularnie będą pojawiać serwisy informacyjne – już teraz udało nam się dowiedzieć, że wrocławska Platforma Obywatelska nie planowała wieczornego spotkania swojego sztabu, bowiem Jacek Protasiewicz, jedynka dolnośląskiej listy świętuję dzisiaj urodziny i nie zamierza zajmować się śledzeniem pierwszych wyników. Będzie bawić się ze znajomymi. Inaczej Stanisław Huskowski, były prezydent Wrocławia, kandydujący z tej samej listy, organizuje kameralne spotkanie dla swoich najbliższych współpracowników.

SLD i PiS zamierzają hucznie i z pompą spędzić ten powyborczy wieczór. Gdzie i jak – o tym w kolejnych relacjach!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.