Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3459 miejsce

Wybory Miss Transseksualistów 2013 za nami. Wygrała Brazylijka

Do tajlandzkiej urokliwej Pattaya, zjechało ze świata 25 transseksualistek, na wybory Miss Transseksualistów 2013. Zwyciężyła Brazylijka, która wcześniej była mężczyzną.

 / Fot. Wikimedia CommonsW tajlandzkiej Pattaya – mieście liczącym 80 tys. osób - nad Zatoką Tajlandzką, odbyły się wybory Miss Transseksualistów 2013. Koronę dla najpiękniejszej transseksualistki, w ocenie jurorów, zdobyła pochodząca z Brazylii, Marcelo Ohio. Pierwszą wicemiss wybrano Shantell D' Marco z USA, a trzecie miejsce zdobyła Tajka - Nethnapada Kanrayanon.

Warto wiedzieć, że tajlandzka Pattaya, położona nad Zatoką Tajlandzką 120 km od Bangkoku, jest jednym ze znanych najsłynniejszych miejskich ośrodków wypoczynkowych i turystycznych, w Azji. Sześć lat temu (2007) Pattay’ę odwiedziło rekordowo, bo aż 6,5 mln turystów. Ale w rozwoju miasta mają szczególny wkład wpływy z seksturystyki i portu lotniczego, który leży pomiędzy Bangkokiem a Pattay’ą.

W tegorocznym międzynarodowym konkursie wzięło udział 25 transseksualistek z 17 państw świata. Zobacz pięć najpiękniejszych!

Marcelo Ohio z Brazylii transseksualistka - Miss Świata 2013 - WP.pl

Śliczna Marcelo Ohio transseksualistka z Brazylii - Marcelo Ohio

Trzy najpiękniejsze transseksualistki świata - 2013 (pierwsza z lewej druga wicemiss Tajka Nethnapada Kanrayanon - wicemiss Tajka

Pierwsza wicemiss Shantell D' Marco z USA - wicemiss z USA

Wszystkie trzy najpiękniejsze transseksualistki świata w układzie pocałunku - trzy najpiękniejsze

Najpiękniejsza Brazylijka transseksualistka Marcelo Ohio w nowym stroju - Ohio

Zobacz cztery najpiękniejsze! Transseksualistki 2013 - Wybory-miss

Brazylijka Marcelo Ohio żegna się z publicznością - wp.pl

Marcelo Ohio z bukietem, obok druga wicemiss Tajka Nethnapada Kanrayanon, Foto: (© AP Photo/Apichart Weerawong)- Tajka

Pięć najpiękniejszych transseksualistek (Marcelo Ohio - druga od lewej) Foto: (© AP Photo/Apichart Weerawong) - polskatimes.pl.

Transseksualizm wywiera trwały dyskomfort psychicznym i często prowadzi do depresji i myśli samobójczych, z przyczyn cech płciowych, będących w świadomości i odczuciach osób o takich cechach, jako nieodpowiednie. Trwałym zaabsorbowaniem i potrzebą oraz chęcią pozbycia się nieodpowiednich cech płciowych, jest dążenie do nabycia w to miejsce, cech płci odmiennej.

Według światowych statystyk, transseksualizm występuje u 1 na 30 tys. osób, genetycznie płci męskiej oraz u 1 na 100 tys. osób, genetycznie płci żeńskiej. W Polsce i w krajach Europy Środkowo-Wschodniej występuje przewaga liczby mężczyzn o cechach genetycznych płci żeńskiej (4-7 razy więcej), nad liczbą kobiet o cechach genetycznych płci męskiej (M/K), które wyrażają niechęć i dezaprobatę swojej płci. W skali światowej ma miejsce większa liczba transseksualnych kobiet.

Stanisław Cybruch

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.