Facebook Google+ Twitter

Wybory parlamentarne w Polsce 2015

Mija osiem lat bytności "PLATFORMA" u steru władzy w Polsce. Jest najwyższy czas na podsumowanie i refleksje. Jak wygląda obecnie ten "teatr parlamentarny" w oczach widza TVP?! Jednym słowem żenada.

Partie polityczne Polski w oczach widza TVP

Kościół Watykanu na tle partii politycznych w Polsce

Grzechy zaniechania widać tutaj nagminnie. Bo obojętność w stosunku do spraw godnego życia obywateli w Polsce ujawnia się, jak "chleb powszedni". No ale chociaż dba skrupulatnie o ciągły dopływ mamony do skarbca i to od ludzi, którzy oddają ostatnie co mają, sami pozostając w niegodziwych warunkach bytowych. Uciułane miliardy PLN giną w "czeluściach" Watykanu
i nikt nie wie gdzie ta mamona się podziewa?! Stwierdzono tylko, że defraudacja miliardów była ale konkretnie winnego nie znaleziono. Wstępujący na tron papieski przed św. Janem-Pawłem II za brak akceptacji kogoś tam, pożył sobie tylko jeszcze miesiąc czasu. A obecny i bardzo mądry nie pozwolił na odseparowanie swojej osoby od wspólnych posiłków do "izolatki".
O zboczeńcach ludzi pod sutanną nie będę już wspominał, bo sprawa "oklepana".
No ale na naiwnych świat się kręci.
A św. Jan Paweł II wyraźnie na te tematy wskazywał, no nie?! "Wilki obleczone w owcze skóry!!

Prostytucję Kościół Katolicki zalegalizował już na początku pierwszego tysiąclecia i nawet z tych funduszy podatku od prostytucji zbudował między innymi Kaplicę Sekstyńską. I do tej pory chce sprawować nadzór nad tym tematem, bo wiadomo, mamona i informacje a prostytutka na starość musi żebrać "na ulicy", żeby utrzymać organizm przy życiu i od tego momentu nikogo już ona nie interesuje.
A nie lepiej, gdyby odprowadzała podatki dla państwa i otrzymała na koniec emeryturę?! Jak każdy pracujący?!
Po co pielęgnować takie zakłamanie?! No, ale "świnia jak się dorwie do koryta, to trudno ją odpędzić."


http://www.wiadomosci24.pl/artykul/wybory_prezydenckie_w_polsce_2015_druga_tura_330243.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/wybory_prezydenckie_2015_druga_tura_cz_ii_330587.html

SLD
Jaka może być przyczyna upadku tak dumnej z siebie niegdyś partii?! O! Można wymieniać bez liku!
Po pierwsze, Napieralski jest z "prowincji" i nie pasował do warszawskiej "kliki" a że od nich mądrzejszy, to tym bardziej.
Ich motto, to aborcja i in vitro! Jak oglądałem TVP, to aż mnie to dławiło! Oczywiście seks na pierwszym miejscu nie znając miłości do bliźniego i kopulacja bez miłości! Że też grom z jasnego Nieba w nich nie strzelił?! To cud!
W sprawie in vitro można udowodnić jakie są przyczyny niepłodności, jest wyleczalne i jest przestępstwem przeciwko Temu, co stworzył Niebo i Ziemię! Aborcja tym bardziej. Kiedyś kobiety rodziły a nie chciane oddawano w adopcję a teraz zabierają kochane dzieci normalnie funkcjonującym rodzinom, zamiast stworzyć godziwe warunki bytowania.
Leszek Miller jeździł do Ameryki a po co?! Opisało to amerykańskie czasopismo naukowe "NEXUS- NOWE CZASY", które zostało skutecznie zablokowane w dystrybucji na terenie Polski, żeby obywatele (czytaj: niewolnicy) nie mogli się zbyt dużo dowiedzieć, co dzieje się we własnym kraju. No, nie jeden z parlamentarzystów tam jeździł. Na czele Balcerowicz z Prezydentem Lechem Wałęsą. Którzy w następstwie przygotowali grunt pod sytuację jaka obecnie w Polsce panuje.

Reasumując, to "mniej niż zero".

PSL
Partia skorumpowana do "szpiku kości", bo reprezentuje tylko interesy Junkrów Polskich a zarazem właścicieli latyfundiów na terenach Polski. Wykorzystując głosy wyborcze naiwnych rolników małorolnych a zarazem niszcząc ich zaplecze materialne a powinni ich wspierać i rozwijać bio produkcję, co znamiennie poprawiło by plagę in vitro i solidne zmniejszenie
występowania wielu chorób w społeczeństwie polskim.
Zawsze "przyklejali się" do jakiejś innej partii aby realizować swoje brudne interesy.
"Znamy ten ból."

PLATFORMA OBYWATELSKA
No, tutaj już całkiem "ręce opadają". Jednym słowem organizacja przestępcza przeciwko narodowi polskiemu! Mieli osiem lat! I robili wszystko w odwrotną stronę! No, z tej partii najwięcej chyba z nich jeździło do Ameryki po "instrukcje i kasę"?!
A ilu agentów i parlamentarzystów, wrogim Polsce w tej partii przebywa?! Nawet tego trudu sobie nie zadali?! Dwóch z nich nawet w TVP tak pięknie przemawia i "urabia" naiwnych!
W sprawie korupcji i organizacji przestępczych załatwili "mniej niż zero"! W sprawie prokuratury i sadownictwa też załatwili "mniej niż zero"! Jak powiedział "św. pamięci Leszek Miller"!
W sprawach godnego życia obywateli też "mniej niż zero"!
Co zrobili?! Zamiatali! Ale 'pod dywan"! Czyli jednym słowem "mniej niż zero"!
Teraz się obudzili?! Jak trzeba ratować zatwardziałe "dupska"?! Teraz to już jest czas na Trybunał Stanu!
Teraz chcą jeszcze jednej kadencji?! Żeby resztę zamieść "pod dywan"?! A obywatele nigdy nie dowiedzieli się o gigantycznych przekrętach?! Nie tędy droga!
Komu leży na sercu dobro Polski, powinien zagłosować przeciwko tej partii.
Jak sobie pomyślę, że odsiadujący w wiezieniu dostaje 3500 PLN a chyba teraz już jeszcze więcej a "wolny obywatel" w Rzeczypospolitej wiemy ile, to szlag mnie trafia!
POLICJA umie tylko łapać na drogach, nawet mojego roweru nie potrafili znaleźć! Ukradzione rzeczy sami wyceniają wartość, nie mając w tej materii zielonego pojęcia! A właściwie zaniżając wartość skradzionych rzeczy, żeby potem można było szybko umorzyć postępowanie, bo wtedy mała szkodliwość czynu.
PLATFORMA zorganizowała procedury postępowania Policji na wzór amerykańskich, godzących w interesy polskiego obywatela, słabego i nie znającego procedur policyjnych, korzystnych dla penetrowania polskiego społeczeństwa przez organizacje przestępcze a mające swoje wtyki na stanowiskach centrów dowodzenia i informatyki w Policji.
Dlatego przestrzegam wszystkich obywateli, że w rozmowach z Policją trzeba wszystkie rozmowy nagrywać, rozmawiając przez telefon lub bezpośrednio. Posługują się kłamstwami i łżą jak ... . Na co mam dowody w "Sygn. akt IIW1187/13 Sądu Rejonowego w Goleniowie"

Reasumując, ta partia nie powinna przestąpić progu wyborczego, czyli poniżej 5% w głosowaniu. Powinni poczuć trwogę i wyborczy "bat', jakim jest karta do głosowania.
Partia, która zawiodła i tym bardziej, która obiecując, robi zupełnie co innego nie powinno dostać się do parlamentu.
Teraz na alarm "biją w dzwony"?! Bo wielu z nich może się w tym roku nie dostać do foteli sejmowych?! Teraz chcą wspólnych list z innymi partiami, bo wiedzą doskonale co ich czeka?! Myśleli, że Polacy są aż tak głupi, że niczego nie widzą?! Trzeba to draństwo rozliczyć skrupulatnie!

Elektorat Kukiza
Ludzie o nie skrystalizowanych i odmiennych poglądach. Nie posiadają jeszcze ukształtowanej partii. Ich wspólną cechą jest przeogromny bunt przeciwko temu co dzieje się w Polsce. Draństwo na "każdym kroku". Ale to jest za mało.
Czy zdążą przez te kilka miesięcy zorganizować sprawną partię?! Obawiam się, że nie. A jak w dużym tempie rozwoju partii wcisną się w szeregi partii ludzie typu "Kopacz', to podkopią tą partię.
No, "pożyjemy, zobaczymy?"

PIS
Jedyna partia, co może jeszcze w tej chwili naprawić. Ale jak są tak samo fałszywi jak ci z "PLATFORMA OBYWATELSKA", to dostaniemy się "spod deszczu pod rynnę".
Ale przeciętny obywatel powinien pomyśleć nad tym, żeby partia która zawiodła nie zasmradzała w przyszłości budynku parlamentu. I jak następna nawali, to tak samo i wtedy selekcja naturalna. Pamiętajcie,głąbom nie daje się drugiej szansy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

Podobają mi się niektóre komentarze a szczególnie Piotra Wierzbickiego, którego popieram w całej rozciągłości. Szczególnie za to, że odkrywa ukryte intencje w działaniu wielu znanych osób z pierwszych stron gazet, nie koniecznie i nie tylko lokalnych. Działa na rzecz podnoszenia świadomości społecznej w wielu ważnych kwestiach życia naszego kraju. Przez to, ja i inni Polacy, nie będą musieli cytować Jacka Kurskiego: "Ciemny naród to kupi", kiedy Platforma Obywatelska i inni POkrętacze, będą ogłaszać, "nowy program" wyborczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Bielski, chowa się Pan za maską. Jest Pan krewnym pewnego sekretarza? Co zachciało mu się molestować kobiety? Trafił na mnie, komitet powiatowy złożył mi podziękowanie, za uszlachetnienie gościa i szybko się go pozbył. A że do żadnego zawodu się nie nadawał, zszedł na dziady.
"Jabłko od jabłoni daleko nie opadnie."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czytając post Panie Jakub Bielski można dojść do wniosku, kto pisze dyrdymały.

Gdybym w napisanych art. nie miał podstaw i argumentów, już dawno materiały wyleciałyby z portalu a sprawa znalazłaby się w sądzie.

A Pan?! pisze o błędach, więc na drugi raz niech Pan je cytuje. Pan mówi jak ksiądz a sąsiadki potem: "Ale ksiądz mówił piękne kazanie!" I ważne, żeby wyszło "na nasze".

No i "Jakoś to będzie". Takim puentowaniem jak Pan zajmują się przeważnie "sprzedawczyki". Nie mający pojęcia w sprawie i tylko "mącą".

Komentarz został ukrytyrozwiń

O Boże. Czytam, co prawda tylko do czasu, gdy moja cierpliwość mi pozwoliła i nadziwić się nie mogę, że ten tekst przeszedł przez cenzurę szacownej Redakcji. Swego czasu zamieszczałem artykuły na tym portalu, jednak ze względu na ideowe przekonania ówczesnego redaktora naczelnego, nazwijmy go panem Kowalskim, zostałem zmuszony, tutaj trochę przesadziłem, zaniechałem zamieszczania swoich spostrzeżeń na to co dzieje się w naszym kraju. Jaki był Kowalski, taki był. Jakie były Wiadomości24, takie były. Dyrdymałki w stylu Pana Wierzbickiego też były. Dlaczego mnie wkurzają mnie refleksje tego pana? Choćby dlatego, że nie wie kim był poprzednik papieża Jana Pawła II. Ten fragment, który cierpliwie przeczytałem, jest na poziomie ucznia szkoły podstawowej. Gramatyka, interpunkcja zasługuje na stopień poniżej zera

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, ja widzę na scenie politycznej tylko Napieralskiego, bo reszta jest spod "Ciemnej Gwiazdy". Najlepiej wykreowany obraz to "sprawa ogórkowa". jakby mieli zamulone mózgi od "in vitro", aborcji i eutanazji?
No, w każdym bądź razie jakaś choroba ich toczy. A na scenie politycznej lewica też powinna być. To tak jak z Człowiekiem. Kiedy go się nasączy antybiotykami, staje się sterylny pod względem mikrobiologicznym i wybite są mikroby chorobotwórcze ale i też te niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. a taki Człowiek będzie zawsze chorował. Jest to tylko kwestią czasu. To samo jest z chorą partią jak "PLATFORMA OBYWATELSKA", "PSL" czy "SLD".
A jaka tego jest przyczyna?! Prosta. Te partie polityczne nie włączyły "systemu immunologicznego", którego "przeciwciała" likwidowałyby elementy chorobotwórcze, czyli skorumpowane, złodziejskie i wszelkich "sprzedawczyków" narodu polskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Proszę kogoś dobrze zorientowanego o mądry artykuł o JOW - ach w W24."

Kiedyś sam bym go napisał, chociaż z drugiej strony pewnie ktoś by mnie ubiegł. A teraz po prostu szkoda czasu na staranie się dla w24. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem za lewicą ,tylko że lewica ma być pro Polska patriotyczna , która dba o nasz polski interes, która identyfikuje się z naszą Polską tożsamością. Natomiast ta lewica która dziś dominuje jeszcze a próbuje się mutować, to jest lewica kremlowska. Takiej lewicy ja nie chcę. Dla niej nie powinno być miejsca w naszym kraju.

Jeśli chodzi o WSI,to nie ma czego żałować. To była szkodliwa instytucja, poza wszelką kontrolą i dobrze że ją rozwiązano !

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, nie tylko rosyjską. Ale kiedy układ jest zrównoważony to wszystko jest w porządku.
Ale żeby można było tuszować, trzeba było WSI zlikwidować a wraz z tym specjalistów wysokiej klasy. Każdy głupi i cwaniak tak potrafi.
Tylko że nieświadomy, że podcina gałąź na której siedzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A Lewica ale zdrowa też musi być dla kontroli i zdrowej sceny politycznej. No, chyba że Napieralski zacznie tematy z aborcją, eutanazją, in vitro it.p., to też pójdzie na śmietnik historii. Wszystko zależy jakich ludzi weźmie do swojej partii. Myślę, że mądrzejszych a nie tych baranów z Warszawy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

No ale jak PLATFORMA ma nie zajmować się cudzymi interesami?! Przecież nie na darmo jeździli do Ameryki i dostawali łapówy w setkach milionów dolarów! Z Balcerowiczem i Prez. Lechem Wałęsą!
No to teraz muszą za to zapłacić! Dlatego trzeba ich z Sejmu jak najszybciej wyrugować!
Bo takie choroby jak "zaraza" szybko zakaża zdrowe społeczeństwo.

Napieralski utworzył nową partię lewicową i też selekcja, bo tamto "mniej niż zero" już przegniło.
A to dlatego, że przy kiszeniu ogórków dodajemy szlachetnych szczepów bakterii kwasu mlekowego a nie dziegciu, bo wtedy ogórek szybko gnije.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.