Facebook Google+ Twitter

Wybory Prezydenckie 2015, druga tura cz. II

Oglądałem przed chwilą w TVP 1 "Minęła 20" i po tych bredniach zwolenników "PLATFORMA", postanowiłem napisać drugą część. Niby uczeni a brak wyobraźni albo celowo "motają"?! Bo jakieś tam pojęcie ekonomiczne mają, no nie?!

Bronisław Komorowski w czasie spotkań z elektoratem, broni wolności jak "lew"!

Wielu ludzi idzie teraz do więzienia i to pod byle jakim pretekstem. Tam dostają 3,5 tys PLN z kieszeni podatnika miesięcznie! A ile wychodzi miesięcznie na utrzymanie Obywatela nie przebywającego w więzieniu?! Policzcie, bo aż żenujące! W dodatku im więcej jest więzionych, tym więcej więzień i miejsc pracy z przyspieszoną emeryturą!
Więźniowie faktycznie nie siedzą, tylko pracują za grosze i kto na tym zarabia?! A Obywatel?! Co tam! Niech pracuje do samej śmierci! Ale na ten temat cisza jak po burzy.

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/wybory_prezydenckie_w_polsce_2015_druga_tura_330243.html

Drugi temat? Aparat przemocy, czyli POLICJA. Podałem akta sprawy sądowej w części pierwszej.
Z tego sektora też "szybciutko na emerytury"! Godziwe pensje! Emerytury też. A jak pracują?! W programach Pani Jaworowicz pokazano jak pracują. Że bezbronny i nie umiejący się bronić kończy w zakładzie psychiatrycznym lub więzieniu. A jego mienie często przepada bezpowrotnie, bo zastosowali amerykańskie procedury. Niemieckie "nie smakują" widocznie, bo są za dokładne i precyzyjne a zanim się Człowieka posadzi do więzienia, musi być "czarne na białym". Ze mną też chciano tak zrobić. Nr akt podałem w części pierwszej art. A ile spraw jest %-owo umarzanych przez Policję dla dobrego samopoczucia statystyki?! A jak wyceniane są skradzione przedmioty?! Żeby potem było łatwiej umorzyć sprawę?!
Bo stratę czasu, moralne i t.p. nie wlicza się! Bo nie umieją tego wyliczyć?! W USA wszystko się wlicza i ten co ukradnie musi za wszystko zapłacić. To po to ja płacę podatki, żeby Policja umarzała i żeby mogła spokojnie iść na emeryturę?!
W demokratycznym państwie Obywatel płaci podatki i ma prawo wymagać a nie utrzymywać wszelkiej maści nierobów!

Więc pytam się Bronisława Komorowskiego, czy o taką wolność chodzi?! Gdzie mafie i korupcja miewają się dobrze a szary Obywatel ledwie wiąże koniec z końcem?! Gdzie polskie firmy są obciążane maksymalnie a zagraniczne są zwolnione z podatku?! Gdzie jak brakuje kasy, to sięga się do portfeli najbiedniejszych?! A jeżeli już się coś daje, to ochłapy tak, żeby zmuszać do wyjazdu za granicę wykształconych ludzi?! To jest jakaś "paranoja"!

Dlaczego PLATFORMA tak zawzięcie broni Bronisława Komorowskiego?! Na własne oczy widziałem w TVP jak Pani Premier Ewa Kopacz "tańcowała" na spotkaniu koło Bronisława Komorowskiego! Jakby ją świerzb albo inny robak uwierał.
Bo dobrze wiedzą, że dopóki jest prezydentem Bronisław Komorowski, rząd Rzeczypospolitej Polski pod "batutą" Ewy Kopacz i "ciało parlamentarne" mogą jeszcze przepchnąć ustawy, kończące demokrację w Polsce.

Myślałem sobie, że taką przeciwwagą byłby przedstawiciel SLD. No ale po tym wybryku z Panią Ogórek, byłoby zupełne błazeństwo. A mieli Napieralskiego, co jeszcze ma głowę na karku ale szybko się go pozbyli, bo za mądry jak dla nich.
A PSL?! Przedstawiciele i reprezentujący lobby Junkrów Polskich?! Jak Polacy dobrze przemyślą, to ta partia skończy jak SLD. Bo ta partia reprezentuje garstkę posiadaczy "latyfundiów" i kosztem naiwności rolników małorolnych.
Żadna partia tak nie zaszkodziła w/w i biotechnologii jak PSL.

Tak więc powtarzam. Jedyną partią mogącą w części przywrócić kontrolę nad ustawami jest PIS i jego przedstawiciel Andrzej Duda. Choć i tak ten bałagan "co nakręcili" już w tej chwili trudno będzie odkręcić.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Albo sprawa "in vitro"?! czy Bronisław Komorowski i jego poplecznicy z PLATFORMA są "nie czytaty i nie pisaty"?! Jak "byk" opracowania naukowe są, że kobieta nie mogąca zajść w ciążę ma zaburzenia metabolizmu! A jak taki stan rzeczy i poprawić, też bardzo proste! Wystarczy wstrzymać spożywanie cukru i produktów go zawierających, czyli słodycze. I ważne, że nie jemy razem białka z węglowodanami, tylko najpierw to co zawiera węglowodanami a po 1,5 godz mięso i to co zawiera białko, bo jak jemy razem, to w przewodzie pokarmowym wytwarzają się toksyny, które organizm pozbywa się z trudem, przeciążona wątroba i system immunologiczny Człowieka. W tej chwili zbieramy Pokrzywa pospolita i liście Mniszka lekarskiego. 50% jednego i 50% drugiego, drobno siekamy, oliwą lub olejem ugniatamy i mieszamy, soku z cytryny i taką michę ok. pięć godz w lodówce macerujemy a po tym trzy dni tylko to jemy i nic innego. Dlatego możemy więcej oliwy dodać, żeby były kalorie i energia. Jak komuś nie smakuje, to niech lepiej zostanie bezpłodny. Mężczyźni używają tej sałatki w małych ilościach, bo powoduje nadmierne pobudzenie seksualne. A wszelkie normy należy zachowywać. Oraz opracowane przeze mnie na bazie badań naukowych w USA i mojego doświadczenia: link [kasuj]

Czytaj wiecej: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oglądając program w "TVP1" "Minęła 20", oniemiałem z wrażenia. Mają tytuły profesorów.
Poziom ich wypowiedzi spadł do poziomu szkoły podstawowej. Ot dla przykładu taki Prof. Gomułka. Dobrze zapowiadający się a tu jakby mu mowę obcięło?! Chyba przeszli metamorfozę?! To tak jak Prof. Balcerowicz i Guru SLD, kiedy pojechali do USA po "instrukcje", domniemam, że po dolary jak Prezydent Lech Wałęsa. No, ale ludzie nie czytają czasopisma naukowego "NEXUS - NOWE CZASY", to skąd mogą wiedzieć?! Bo gazety tylko "bla bla" i wielkie nic. No, zapłacić trzeba za tą makulaturę.

Tak, możemy obserwować "cudowne" przeistoczenie u naszych naukowców! Powinni mieć naukowy dopisek "Krętacz".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.