Facebook Google+ Twitter

Wybory prezydenckie w USA. Obama: mój przeciwnik cierpi na "romnezję"

Nazajutrz po trzeciej i zarazem ostatniej debacie telewizyjnej, kandydaci na prezydenta Stanów Zjednoczonych ruszyli dalej ze swoją kampanią.

 / Fot. EPA/MICHAEL REYNOLDSJak podaje PAP, Barack Obama i Mitt Romney nie próżnują. We wtorek, dzień po debacie, którą według specjalistów i przeprowadzonych sondaży, niewielką przewagą wygrał obecny prezydent, kandydaci ruszyli dalej ze swoją kampanię wyborczą.

Kandydat demokratów pozostał na Florydzie, gdzie na wiecu, w którym brało
udział 20 tys. osób powiedział, że jego przeciwnik cierpi na "romnezję" (Romney- amnezja), bo zapomniał co wcześniej mówił o polityce międzynarodowej.

Podczas debaty Romney głównie zgadzał się w poruszanych kwestiach z prezydentem, choć wcześniej dość ostro krytykował jego stanowisko w sprawie Iranu i wojny w Afganistanie. Obama twierdzi, że tym samym jego kontrkandydat nie jest wiarygodny.

Mitt Romney oraz kandydat na wiceprezydenta Paul Ryan w tym samym czasie udali się do Kolorado i Nevady. Sondaże w Kolorado wskazują raczej na zwycięstwo republikanina, natomiast w Nevadzie przewagę ma Barack Obama.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Amerykanie nie są w ogóle wiarygodni jeśli chodzi o relacje z innymi nacjami. Wystarczy popatrzeć co zrobili z rdzennymi mieszkańcami ich aktualnego państwa. W sumie to możemy się cieszyć, że nie jesteśmy ich sąsiadami, bo teraz nieliczne grupki Polaków wegetowały by w rezerwatach. Ciekawe, że Obama się jakoś nie chwali tym, że jest muzułmaninem...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polonia to spora grupa potrzebna do wrzucenia kartki wyborczej . Po wyborach wszyscy prezydenci jakoś zapominają o obietnicach np wizowych .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najbardziej to mnie zastanawia czemu w kampanii każdy kandydat od lat mówi że Polska to ich jeden z najlepszych sojuszników, że jesteśmy ich przyjacielami...a potem zapominają o nas, wiz do dzisiaj nie zniesiono mimo że co wybory to obiecują...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.