Facebook Google+ Twitter

Wybory prezydenckie wygrał kandydat SLD

Trwa kampania prezydencka. Dokonujemy, często w myślach, analizy poszczególnych kandydatów pod wieloma względami. Staramy się nie przeoczyć żadnego ważnego słowa czy też gestu skierowanego w naszą stronę.

Obserwujemy zmiany w wyglądzie i zachowaniu. Liczymy na błędy i potknięcia bo te ubarwiają nudną kampanię. Zastanawiamy się który kandydat lepiej wypadnie w debatach o ile takowe będą i obserwujemy sztaby wyborcze oczekując na barwne zachowania tychże.

Większość popełnia jednak błąd przypatrując się tylko dwóm kandydatom i oceniając tylko dwa sztaby wyborcze spośród wielu. Mało kto obserwuje prawdziwego zwycięzcę tej kampanii i działania jego sztabu wyborczego.

Tym zwycięzcą jest kandydat SLD. Nikt na niego nie liczył. Ba nawet wielu mówiło, że osłabi lewicę, wywoła wojny wewnątrz, że jest niechcianym kandydatem. Sporo mówiło się o tym, że sam siebie namaścił. Że nie ma sztabu wyborczego ani programu. Startował więc z przegranej pozycji.

I co możemy powiedzieć dzisiaj? Na tego kandydata chce głosować 10 procent wyborców a to nie koniec kampanii. Jego sztab wyborczy załatwia ważne posady w kraju jeszcze przed zakończeniem ostatecznej bitwy. O jego względy prosić za chwilę będzie zarówno jeden jak i drugi kandydat faworyt.

Jego sztab wyborczy jest profesjonalny. W ciszy i spokoju załatwia wszystko co jest potrzebne żeby opinia publiczna zobaczyła człowieka a nie żądnego władzy kandydata. Pracują na to by w świadomości wyborców był to najbardziej normalny kandydat. A więc nic nie będzie rozliczał, nikomu nie grozi, nie obiecuje gruszek na wierzbie, nie jada "obiadków" i nie wymądrza się. Promują go osoby ogólnie szanowane i czynią to bez wzbudzania niepotrzebnego zainteresowania sobą.

A co najważniejsze zbierają bezcenny kapitał na przyszłoroczne wybory parlamentarne.

Jak dla mnie kandydat SLD już wygrał tegoroczne wybory prezydenckie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Z historii wiadomo, że na własne dzieci oprawów mogą być porządnymi ludźmi. Przynależność do określonej partii nie może jednoznacznie oznaczać, że jest głupi i zly albo przeciwnie mądry i dobry.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ludzie mają swoje historie ale to nie znaczy że nie zmieniają zdania i przekonań. Nie należy wszystkich którzy kiedyś tam byli członkami starej partii skazywać na niebyt polityczny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyznam, aczkolwiek trudno mówić o całkowitym braku związków z "jedynie słuszną" partią:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyznasz marto że to jednak już nie ten beton który kojarzy się z komuną jako złem a bardziej się kojarzy z ruchem lewicowym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Grzegorz Napieralski nie jest w żadnym stopniu powiązany z komunizmem i PZPR-em i to jego zdecydowany plus."

W jakimś stopniu był - jego ojciec był etatowym instruktorem w szczecińskim Komitecie Wojewódzkim PZPR. A sam Napieralski już w wieku 21 lat wstąpił do SdRP, której liderzy (Kwaśniewski, Miller) byli "wychowankami" PZPR.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Sławo. Już poprawnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuje za zwrócenie uwagi. Poprawiłem błąd w moich materiałach i nie wiem jak sprawić by poprawiło się w publikacji.

Ni ugra poparcie dla SLD w wyborach parlamentarnych za rok a może jakąś posadę dla kogoś po tych wyborach. W zależności kogo namaści na zwycięzce swoimi głosami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pierwszy artykuł pokazujący inne spojrzenie na rzeczywistość. Tylko tak sie zastawiam, co może Napieralski ugrać? Co może się zmienić?
Panie Tomaszu wkradł się błąd:"rządnego władzy kandydata" http://www.sjp.pl/co/%BF%B1dny

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda że Cimoszewicz się nie zgodził kandydować bo miałby szanse na drugą turę a może nawet...

Komentarz został ukrytyrozwiń

No widzę że moim artykułem wyprzedziłem dzisiejszy materiał w TVN który pokazał to co ja napisałem.
A więc jesteśmy szybsi od telewizji w informowaniu społeczeństwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.